date_range یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۰۷:۰۰ ق.ظ

گواردیولا: با بهترین لیورپول تاریخ رقابت می‌کنیم

گواردیولا: با بهترین لیورپول تاریخ رقابت می‌کنیم
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پ گواردیولا می‌گوید تیمش کار بزرگی انجام داده چراکه رقیب‌شان بهترین لیورپول تاریخ است و پایین‌تراز آن‌ها قرار دارد.

گواردیولا: با بهترین لیورپول تاریخ رقابت می‌کنیم

به گزارش   خبرورزشی ،  پپ گواردیولا برتری بر تاتنهام در بازی بزرگ هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را نتیجه درخشش بازیکنانش دانست.

سرمربی تیم منچسترسیتی گفت: در مقایسه با بازی قبلی، بهترین نمایش‌مان را ارائه نکردیم. تاتنهام چیزی برای از دست دادن نداشت و ما سر جام قهرمانی بازی می‌کردیم. از طرفی پس از حذف در بازی چهارشنبه، دو روز اخیر بسیار دشوار گذشت، اما وقتی اوضاع دشوار می‌شود، به زندگی علاقه‌مندتر می‌شوم!

وی افزود: ما عالی بازی را شروع کردیم. تاتنهام تیم معرکه‌ای است، اما ببینید ما کجا هستیم؛ 86 امتیاز آن هم پس از فصلی 100 امتیازی! این یکی از فوق‌العاده‌ترین اتفاقات دوران فوتبال من چه به عنوان بازیکن و چه در نقش مربی است، آن هم در رقابت با بهترین لیورپول تاریخ.

گواردیولا یادآور شد: تیمم هر سه روز یک بار رقابت کرد و در بالاترین سطح ماند. واقعاً شگفت‌انگیز است. طبعاً می‌خواهم قهرمان این لیگ شوم، اما اگر این اتفاق رخ ندهد هم قضاوتی درباره تیمم نمی‌کنم.

سرمربی منچسترسیتی در مورد رقیب امروز تیمش هم گفت: تاتنهام با توجه به بازی‌های آینده‌اش قطعاً فصل را در میان چهار تیم بالای جدول تمام می‌کند. سه بازی آنها در خانه است.

وی در خاتمه تصریح کرد: حالا وضعیت طوری شده که هر بار همه چیز به بازی بعدی و بعدی و بعدی بستگی دارد. بهترین لیورپول تاریخ رقیب ماست؛ یکی از بهترین تیم‌هایی که هم در فاز دفاع و هم در فاز حمله در تمام عمرم مقابلش قرار گرفته‌ام. سه ماه است می‌دانیم اگر در هر بازی ببازیم، جام را از دست می‌دهیم. 10 بازی متوالی را برده‌ایم و برای قهرمانی باید این رقم را به 14 برسانیم.

تصویرها
گواردیولا: با بهترین لیورپول تاریخ رقابت می‌کنیم
نمایش موجودیت‌ها