date_range جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۲۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تساوی یک نیمه‌ای سایپا و استقلال

تساوی یک نیمه‌ای سایپا و استقلال
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|فوتبال

نیمه نخست دیدار تیم‌های سایپا و استقلال با تساوی خاتمه یافت.

تساوی یک نیمه‌ای سایپا و استقلال

به گزارش   خبرورزشی ،  دیدار دو تیم سایپا و استقلال از هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت. علی دشتی در دقیقه 6 موفق شد دروازه استقلال را باز کند و برای استقلال نیز محمد دانشگر در دقیقه 23 گلزنی کرد.

ترکیب سایپا: محمدحسین منادی، عبدالله ناصری، ساموئل سارفو،  محمدامین حاج محمدی، مهرداد کفشگری، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، محمد دانشگر، علی کریمی، فرشید باقری، طارق همام، مهدی قائدی، مرتضی تبریزی و اللهیار صیادمنش.

دقیقه 3: اللهیار صیادمنش با شوتی از پشت محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه سایپا را داشت که محمدحسین منادی مانع از انجام این کار شد.

دقیقه 4: ضربه ایستگاهی نصیب سایپایی‌ها شد که ارسال مهدی ترابی روی دروازه استقلال خطرساز شد، اما مدافعان آبی‌پوش این توپ را از منطقه خط دور کردند.

دقیقه 6: پس از اوت بلند نارنجی‌پوشان روی دروازه استقلال، مدافعان آبی‌پوش سراسیمه توپ را به صورت ناقص دفع کردند. علی دشتی پس از دریافت توپ شت محوطه جریمه، با حرکات تکنیکی خود چهار مدافع استقلال را از پیش‌رو برداشت و توانست با ضربه‌ای دقیق دروازه حسین حسینی را باز کند.

دقیقه 8: ارسال دقیق طارق همام برای مرتضی تبریزی، موقعیت خوبی برای به تساوی کشیدن بازی ایجاد کرد. با این حال ضربه سر تبریزی به تیر دروازه خورد و این بازیکن خودش هم به شدت با تیر دروازه برخورد کرد تا دچار مصدومیت شود.

دقیقه 12: علی دشتی پس از پشت سر گذاشتن مدافعان استقلال با پاس در عرض مهدی ترابی را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما بازیکنان استقلال این بار هوشیارانه عمل کردند و اجازه استفاده از این موقعیت را به کاپیتان نارنجی‌پوشان ندادند.

دقیقه 12: آرمین سهرابیان پشت محوطه جریمه سایپا صاحب توپ شد و پس از حرکتی کوتاه در عرض شوت خود را به سمت دروازه شلیک کرد، اما محمدحسین منادی تن به کرنر داد.

دقیقه 23: مهدی قائدی با ارسال پاسی پشت مدافعان سایپا، محمد دانشگر را صاحب توپ کرد و این مدافع پیش تاخته توانست گل تساوی را وارد دروازه سایپا کند.

دقیقه 26: ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه سایپا با ضربه علی کریمی همراه بود که برای بار دوم توپ به تیر دروازه نارنجی‌پوشان برخورد کرد.

دقیقه 27: تکل خطرناک طارق همام روی پای مهدی ترابی، با عصبانیت کاپیتان سایپا همراه بود که با هُل دادن هافبک عراقی استقلالی‌ها به این خطا واکنش نشان داد. جنجال و درگیری بازیکنان با دخالت داور همراه شد و در نهایت داور مهدی ترابی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 40: وریا غفوری از سمت راست به محوطه جریمه سایپا نفوذ کرد و با پاس رو به بیرون صیادمنش را در موقعیت گل قرار داد، اما ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافع سایپا از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 42: سرعت بالای بازی باعث ایجاد موقعیت‌های زیادی در طول بازی شد که این بار سایپایی‌ها سعی کردند دروازه استقلال را تهدید کنند، اما شوت محکم آنها از بالای دروازه به بیرون رفت.

تصویرها
تساوی یک نیمه‌ای سایپا و استقلال
نمایش موجودیت‌ها