date_range یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۱۲:۰۰ ق.ظ

سختی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان از زبان کلوپ

سختی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان از زبان کلوپ
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|فوتبال

یورگن کلوپ می‌گوید منچسترسیتی در لیگ برتر کار را برای لیورپول سخت کرده و از طرفی کار دشواری برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان خواهند داشت.

سختی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان از زبان کلوپ

به گزارش   خبرورزشی ،  یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کاردیف در هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از دشواری کار قرمزهای آنفیلد در چهار بازی باقیمانده فصل سخن گفت.

سرمربی تیم لیورپول در این باره گفت: بسیاری از مردم می‌گویند زمانی که به لیورپول پیوستم، گفتم در عرض چهار سال ما جام خواهیم برد و هنوز این اتفاق رخ نداده است. هر دو طرف یعنی من و باشگاه رابطه فوق‌العاده‌ای با یکدیگر داریم و تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا باشگاه را به موفقیت برسانیم. اینکه چقدر طول می‌کشد، نمی‌دانم اما به‌هرحال از موقعیت فعلی تیم بسیار رضایت دارم. البته این جایگاه نهایی ما نیست، اما از اینکه برای دومین فصل متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم، خوشحالم.

وی در ادامه افزود: هنوز فشار را حس نمی‌کنیم و مسابقات را به چشم یک فرصت می‌بینیم. از قدرت حریفان آگاه هستیم. باید در مسابقات پیش رو پیروز شویم و می‌دانیم کارمان تا چه حد سخت است. در سوی دیگر منچسترسیتی زندگی را برای‌مان سخت‌تر می‌کند. در لیگ قهرمانان اروپا شرایط به همین شکل است و باید با بارسلونا روبه‌رو شویم. بنابراین می‌بینید که کار تا چه حد سخت است. یک بازی مهم مقابل کاردیف سیتی داریم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن، وجود دارد. اگر بتوانیم پیروز شویم، شانس خود را در مسیر قهرمانی حفظ کرده‌ایم، به همین خاطر اهمیت این دیدار بسیار بالاست.

تصویرها
سختی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان از زبان کلوپ
نمایش موجودیت‌ها