date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۲:۰۰ ب.ظ

راه‌حلی عجیب در تذکر به وزیر ورزش نماینده مجلس: برای حفظ وحدت ملی، لیگ برتر تعطیل شود

راه‌حلی عجیب در تذکر به وزیر ورزش نماینده مجلس: برای حفظ وحدت ملی، لیگ برتر تعطیل شود
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|مجلس

نماینده مردم جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بازی‌های سرخابی‌ها بدترین توهین‌ها می‌شود، گفت: چرا به جای برخورد با توهین‌کنندگان 40 نفر از هواداران تراکتورسازی بازداشت می‌شوند؟

به گزارش خبرورزشی ، محمد حسن‌نژاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور، وزیر ورزش و سازمان صداوسیما اظهار کرد: موضوع فوتبال اخیرا وحدت ملی را زیرسوال برده است؛ در هر بازی استقلال و پرسپولیس به تیم‌های شهرستانی بدترین توهین‌ها انجام می‌شود، ولی به جای برخورد با توهین‌کنندگان ۴۰ نفر از هواداران تراکتورسازی بازداشت می‌شوند.
نماینده مردم جلفا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان افرادی فحاشی کردند، ولی دوربین صداوسیما بر روی هموطنی زوم می‌کند که لباس بختیاری بر تن دارد؛ گویا عده‌ای اهمیت وحدت ملی و تمامیت ارضی را نمی‌دانند یا در این خصوص به صورت جدی برخورد شود یا اگر قرار است این شیوه ادامه پیدا کند، لیگ برتر فوتبال تعطیل شود. اتفاقات اهواز و ورزشگاه آزادی مضر وحدت ملی است.
حسن‌نژاد در پایان گفت: وزیر ورزش با افتخار می‌گوید همه بدهی‌های استقلال و پرسپولیس پرداخت شده، ولی همین وزیر می‌گوید برای پرداخت هزینه‌های کی‌روش پول ندارد؛ چگونه است که این وزارتخانه برای استقلال و پرسپولیس صد‌ها میلیارد هزینه می‌کند.
نمایش موجودیت‌ها