date_range پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۳۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

صعود واحدی به مرحله آخر اسنوکر انگلیس

صعود واحدی به مرحله آخر اسنوکر انگلیس
منبع خبر: خبر ورزشی
دسته خبری: ورزش|بدمینتون

سهیل واحدی پس از کسب پنج پیروزی در جدول شماره یک رقابت‌های اسنوکر کیو اسکول راهی مرحله آخر شد تا در صورت پیروزی دوباره به جمع حرفه‌ایها بازگردد.

صعود واحدی به مرحله آخر اسنوکر انگلیس

به گزارش   خبرورزشی ،  به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مسابقات اسنوکر کیو اسکول 28 اردیبهشت تا 14 خردادماه در کشور انگلستان در حال برگزاری است. سهیل واحدی قهرمان اسنوکر جهان و کشورمان پس از کسب پنج پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای انگلستان، ولز، اسکاتلند و کره جنوبی در جدول شماره یک رقابت های اسنوکر کیو اسکول راهی مرحله آخر شد. واحدی در این مرحله بعد از ظهر امروز پنجشبه به مصاف حریفی از کشور ایرلند خواهد رفت و در صورت پیروزی جواز حضور در بین حرفه ای های جهان را کسب خواهد کرد.

 سهیل واحدی و امیر سرخوش دو نماینده کشورمان بمنظور قرار گرفتن در جمع حرفه ای های جهان در این مسابقات شرکت کردند. رقابت های کیو اسکول در سه جدول تک حذفی برگزار می شود و هر بازیکن می تواند سه بار شانس خود را بری صعود امتحان کند.

این رقابت ها هر سال به صورت آزاد انجام می شود و تمامی بازیکنان اسنوکر در سراسر جهان می توانند با پرداخت ورودی در آن شرکت کنند و در پایان دوازده بازیکن برتر جواز حضور در تور حرفه ای های جهان را کسب خواهند کرد.

تصویرها
صعود واحدی به مرحله آخر اسنوکر انگلیس
نمایش موجودیت‌ها