date_range دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ولایتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت؛ دانشگاه آزاد ظرفیت رشد و توسعه آموزش در سطوح مختلف را دارد

ولایتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت؛ دانشگاه آزاد ظرفیت رشد و توسعه آموزش در سطوح مختلف را دارد
دسته خبری: سیاست|تحصیل

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، علی اکبر ولایتی در آستانه روز ۳۱ اردیبهشت ماه و سی و ششمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دانشگاه آزاد اسلامی که به برکت جمهوری اسلامی ایران و پشتوانه مردم شریف و بزرگ تاسیس و در طول سی و شش سال، توسعه و پیشرفت داشته و به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل شد، توانست ظرفیت ها و توانمندی های ارزشمندی را در خدمت به رشد تحصیلات دانشگاهی و توانمندی های علمی و پژوهشی کشور ایجاد نماید.  

وی افزود: لازم می دانم به رئیس، معاونان،  مدیران، کارشناسان، همکاران، اعضا هیئت علمی، دانشجویان و مرتبطین با این مجموعه عظیم، سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک عرض کرده، از همت و تلاش آنان تقدیر و برای همه این عزیزان در مسیر پیش رو توفیق و سربلندی آرزو کنم.

ولایتی در بخش دیگری از این یادداشت تاکید کرد: امروز در سالگرد این مهم باید تاکید کرد که در دوره جدید مدیریتی تلاش برای ارتقا سطح کیفی برنامه ها همواره و به صورت جدی پیگیری و دنبال شده و اطمینان دارم با حضور رئیس، معاونان و مدیران عالی در این مقطع  که صاحب نظر و دارای سوابق و تجربیات ارزشمند و کم نظیری در حوزه های علمی، دانشگاهی و اجرایی هستند دستیابی به اهداف تعیین شده به ویژه ارتقا نقش و جایگاه این مجموعه در تحصیلات تکمیلی بیش از پیش محقق خواهد شد.  

رئیس هیئت امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: ایجاد تحول در این دانشگاه برای ارتقا کیفیت تعلیم و آموزش از اهم برنامه ها و اقداماتی است که همواره به آن توجه شده و تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی باید به سمتی پیش رود که حضور در این مجموعه مورد رقابت قرار گیرد چرا که دانشگاه آزاد با امکانات در اختیار ظرفیت گام های بلندی را داشته و خواهد داشت.  

ولایتی تاکید کرد: ایجاد عدالت در واحدهای دانشگاهی، محرومیت زدایی، شفاف سازی مالی، جذب، به کار گیری و بورسیه نخبگان، توجه به مناطق محروم، ساماندهی و استفاده مطلوب و کارآمد از اعضا نخبه و هیئت علمی و ... از جمله تاکیداتی است که محور فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و می بایست به طور جدی دنبال شود.  

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: جوان گرایی و استفاده از این ظرفیت در حوزه مدیریتی و علمی دانشگاه نیز از اهم برنامه ها بوده و خوشبختانه در این زمینه گام های مهم و ارزشمندی برداشته شده ضمن آنکه توجه به سطوح مختلف آموزشی از ابتدایی، متوسطه و عالی برای دانشگاهی که حدود دو میلیون دانشجو، دانش آموز و نخبه را در اختیار دارد نیز از برنامه های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.  

به گزارش مهر، ولایتی گفت: حضور در این مجموعه و خدمت به دانشجویان عزیز که جامعه بزرگی از کشور را به خود اختصاص داده اند فرصت مغتنمی است تا در راستای دستیابی به اهداف کیفی، توسعه ای و پیشرفت مجموعه گام برداشته و امیدواریم با همراهی همه همکاران در بخش های مختلف، شاهد تحقق  این مهم باشیم./

پایان پیام

نمایش موجودیت‌ها