date_range چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۵۷:۰۰ ق.ظ

حاجی‌بابایی تاکید کرد: لزوم تصمیم عاجل هیئت رئیسه مجلس برای اختصاص اعتبارات به شهرداری‌ها

حاجی‌بابایی تاکید کرد: لزوم تصمیم عاجل هیئت رئیسه مجلس برای اختصاص اعتبارات به شهرداری‌ها
دسته خبری: سیاست|مجلس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، حمیدرضا حاجی بابایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 13 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی فوریت طرح اصلاح بند ۱۱۰ تغییرات متفرقه بودجه ۹۷ در تذکری گفت: براساس ماده 39 برنامه ششم توسعه تمام درآمدهای هدفمندی یارانه طی جدولی در مجلس باید در لوایح بودجه سنواتی آورده شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در زمان بررسی بودجه بند ۱۱۰ تغییرات متفرقه در کمیسیون تلفیق تصویب شد اما در صحن مجلس مخالف و موافقی صحبت نکرد تا رای‌گیری شود، کما اینکه به دو سوم رای هم نیاز داشت. 

وی با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس برای اختصاص اعتبارات به شهرداری‌ها تصمیم عاجل بگیرد، افزود: بنده نامه‌ای را به رئیس مجلس داده ام، زیرا نظر بنده این است که این موضوع مشکل اساسی در کشور ایجاد کرده است، هیات رئیسه مجلس باید نامه ای را به دولت بنویسد و بگوید تغییر شماره 110 در مجلس مصوبه ندارد و براساس سال‌های قبل انجام می گیرد؛ اگر این کار انجام نشود 800 شهرداری در کشور با مشکل جدید روبرو می شود.

علی مطهری نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مذکور گفت: هم اکنون که این موضوع به شکل طرح آمده است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصمیم می گیرند و انشالله مشکل مذکور برطرف می شود./

پایان پیام

نمایش موجودیت‌ها