date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۵:۰۰ ب.ظ

ابطحی: بعید می‌دانم شورای عالی امنیت ملی به آژانس مجوز بازدید از دانشگاه‌ها را داده باشد

ابطحی: بعید می‌دانم شورای عالی امنیت ملی به آژانس مجوز بازدید از دانشگاه‌ها را داده باشد
دسته خبری: سیاست|مجلس

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محمدجواد ابطحی در واکنش به اظهارات روز گذشته وزیر علوم مبنی بر اینکه بازدید نمایندگان آژانس از دانشگاه‌ها طبق تصمیم شورای عالی امنیت ملی بود، اظهار کرد: اگر شورای عالی امنیت ملی چنین مصوبه‌ای دارد، باید برای همه روشن و شفاف شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بعید می‌دانم شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای برای بازدید آژانس از دانشگاه‌ها داشته باشد، تصریح کرد: بهتر است آقای شمخانی درباره این موضوع مهم اظهارنظر کند تا صحت و سقم آن مشخص شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که این خبر صحت داشته و شورای عالی امنیت ملی چنین مجوزی را به آژانس داده باشد، به مصلحت نظام و عزت کشور نیست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی متذکر شد: البته در زمان بررسی لوایح مرتبط با FATF هم یکی از مقامات قوه مقننه مطلبی را بیان کرد مبنی بر اینکه آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره تصویب این لوایح در مجلس نظر مثبتی دارد در حالی که این خبر تکذیب شد.

شایان ذکر است، گفته می‌شود طی روزهای اخیر تعدادی از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با حضور در دانشگاه علم و صنعت بازدید محرمانه‌ و سرزده‌ای را از یکی از آزمایشگاه‌های این دانشگاه صورت دادند./

پایان پیام

نمایش موجودیت‌ها