date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

حسن‌نژاد در تذکر شفاهی: لیگ برتر فوتبال را تعطیل کنید

حسن‌نژاد در تذکر شفاهی: لیگ برتر فوتبال را تعطیل کنید
دسته خبری: ورزش|مجلس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد حسن نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 28 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور، وزیر نیرو و رئیس سازمان محیط زیست اظهار داشت: احساس می کنم اهمیت دریاچه ارومیه فقط کارکرد تبلیغاتی و کسب رای در زمان انتخابات را دارد، دو سال است که نه از طرف نمایندگان و نه از طرف سازمان محیط زیست موضوع دریاچه ارومیه پیگیری نشده و عملا این دریاچه خشک شده است، از رئیس جمهور درخواست می کنم که در این زمینه تلاش جدی داشته باشد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تذکر دیگر من به وزرای کشور و ورزش و جوانان و سازمان صدا و سیما در خصوص فوتبال است. فرآیندی که در فوتبال طی می شود کل وحدت ملی را زیر سوال برده است.

وی افزود: در هر بازی استقلال و پرسپولیس با تیم های شهرستانی بدترین توهین ها به شهرستانی ها می شود ولی به جای برخورد با توهین کنندگان 40 نفر از هواداران تراکتورسازی را بازداشت می کنند.

حسن نژاد ادامه داد: در بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان تعداد زیادی از افراد فحاشی کردند ولی دوربین صدا و سیما روی برخورد پلیس با یک هموطنی که لباس بختیاری بر تن دارد، زوم می کند. یک عده اهمیت وحدت ملی و تمامیت ارضی را درک نمی کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد من این است که یا برخورد جدی شود یا اینکه اگر شرایط به همین شیوه ادامه پیدا کند، لیگ برتر فوتبال تعطیل شود، اتفاقاتی که در اهواز و ورزشگاه آزادی رخ داد را مضر به حال وحدت ملی می دانم.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر ورزش و جوانان با افتخار می گوید همه بدهی های استقلال و پرسپولیس پرداخت شده است ولی همین وزیر ورزش می گوید برای پرداخت هزینه های کی روش و تیم ملی پول نداریم، چطور این وزارتخانه پولی برای خرید تشک کشتی مرند ندارد اما برای استقلال و پرسپولیس صدها میلیارد هزینه می کند./

پایان پیام

نمایش موجودیت‌ها