date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نجفی خوشرودی: کمیسیون امنیت ملی حادثه تروریستی اهواز را بررسی می‌کند/ مقابله با تروریست‌ها ادامه خواهد داشت

نجفی خوشرودی: کمیسیون امنیت ملی حادثه تروریستی اهواز را بررسی می‌کند/ مقابله با تروریست‌ها ادامه خواهد داشت
دسته خبری: سیاست|مجلس

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، علی نجفی خوشرودی ، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن حادثه تروریستی امروز اهواز گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور مسئولان امنیتی کشور این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این حادثه نشان داد گروه هایی که از برخی کشورهای منطقه و خارج از منطقه حمایت می شوند، به جز منطق ترور، خشونت و زور، منطق دیگری را نمی شناسند و ایران بارها تاکید کرده که حمایت از تروریسم به طور قطع به یک نقطه محدود نمی شود و جمهوری اسلامی پاسخ این اتفاقات را خواهد داد.

وی یادآور شد:امیدواریم با هوشیاری نیروهای امنیتی و دستگاه های ذی ربط عوامل اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و به سزای عمل خود برسند.

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره تاکید کرده است در مبارزه با تروریسم و در دفاع از سرمین خود در منطقه مصمم و جدی است و مقابله با تروریست ها را ادامه خواهد داد.

نجفی خوشرودی افزود: همزمانی این حادثه تروریستی با مراسم نیروهای مسلح، تلاش ناموفقی از سوی دشمنان بود تا استحکام و قدرت نیروهای مسلح ایران را به چالش بکشند، ولی بدانند با این اقدامات موفق نخواهند شد.

به گزارش ایرنا، صبح امروز در حین برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس اهواز افرادی از پشت جایگاه به سمت مسوولان و مردم حاضر تیراندازی کردند که در این اقدام خرابکارانه و ضد امنیتی تعدادی از مردم بی گناه از جمله تعدادی زن و کودک بیگناه شهید یا زخمی شدند. /

پایان پیام

نمایش موجودیت‌ها