date_range یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۰:۰۰ ق.ظ

اولادقباد: مجلس لایحه بودجه 98 را با نگاه ملی بررسی کند

اولادقباد: مجلس لایحه بودجه 98 را با نگاه ملی بررسی کند
دسته خبری: سیاست|مجلس

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،   فریده اولادقباد گفت: امروز کشور با مسائل مختلفی روبرو است. تحریم های اقتصادی، خروج آمریکا از برجام و شرایط سخت اقتصادی مردم، وضعیت را سخت کرده، بنابراین اولویت اول مسوولان باید تامین معیشت مردم باشد. در این اوضاع بیش از هر موضوع دیگری به وحدت و انسجام ملی و همبستگی نیاز داریم.

وحدت و انسجام ملی یک ضرورت است

وی افزود: باید در این شرایط از ظرفیت تمام افراد صاحبنظر و اثرگذار برای برون از مشکلات استفاده کرد. باید نگاهمان به مسائل در جهت حفظ منافع ملی و همچنین حفظ مصالح عمومی مردم باشد.

رییس فراکسیون زنان مجلس بیان داشت: برای مثال برای تصویب بودجه نیز باید نگاهمان ملی باشد و نه منطقه ای به گونه ای که براساس ضرورت ها و نیازها آن را اولویت بندی کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر در مجلس اضافه کرد: به طورکلی در این شرایط باید از تمام صاحبنظران و افرادی که منشا خیر برای کشور هستند بهره مند شویم و اولویتمان معیشت مردم و هماهنگی سه قوه در تعاملی سازنده باشد.

وی اظهار داشت: توجه مردم به عملکرد مسوولان است. اگر تعامل سازنده باشد و تمام تلاش مسوولان در جهت بهبود وضعیت مردم از جمله ایجاد اشتغال و رفع بیکاری پیش رود، جو آرامش در جامعه به وجود می آید. در این شرایط نباید صحبت هایی را بیان کنیم که تنش ایجاد کند.

به گزارش ایرنا رییس فراکسیون زنان مجلس گفت: آقای روحانی رییس جمهوری تمام مردم ایران است و همه مردم از ایشان و کابینه شان مطالبه گر هستند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز باید به مردم پاسخگو باشند بنابراین نباید مسائل را خط کشی کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،   فریده اولادقباد به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،   به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،   به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید همه آنچه باید درباره لایحه بودجه ۹۸ بدانید بودجه سال ۹۸ به روایت رییس مرکز پژوهش ها / تامین کالاهای اساسی با دلار ۴هزار و ۲۰۰ تومانی بودجه سال ۹۸ به روایت رییس مرکز پژوهش ها / تامین کالاهای اساسی با دلار ۴هزار و ۲۰۰ تومانی بودجه سال ۹۸ به روایت رییس مرکز پژوهش ها / تامین کالاهای اساسی با دلار ۴هزار و ۲۰۰ تومانی بودجه سال ۹۸ به روایت رییس مرکز پژوهش ها / تامین کالاهای اساسی با دلار ۴هزار و ۲۰۰ تومانی بودجه سال ۹۸ به روایت رییس مرکز پژوهش ها / تامین کالاهای اساسی با دلار ۴هزار و ۲۰۰ تومانی روند رسیدگی به بودجه ۹۸ در صورت ارائه به موقع لایحه روند رسیدگی به بودجه ۹۸ در صورت ارائه به موقع لایحه روند رسیدگی به بودجه ۹۸ در صورت ارائه به موقع لایحه روند رسیدگی به بودجه ۹۸ در صورت ارائه به موقع لایحه روند رسیدگی به بودجه ۹۸ در صورت ارائه به موقع لایحه قیمت دلار و نفت در بودجه98 قیمت دلار و نفت در بودجه98 قیمت دلار و نفت در بودجه98 قیمت دلار و نفت در بودجه98 قیمت دلار و نفت در بودجه98
نمایش موجودیت‌ها