date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بررسی یک رای عجیب از سوی سازمان لیگ!

بررسی یک رای عجیب از سوی سازمان لیگ!
منبع خبر: پارسینه
دسته خبری: ورزش|فوتبال

باید دید در روزهای آتی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و عدم هماهنگی فدراسیون فوتبال با سازمان لیگ و عدم اشنایی با قوانین، چنین بحرانی را بوجود اورده است.

بررسی یک رای عجیب از سوی سازمان لیگ!

به گزارش پارسینه ؛ عصر دیروز از سازمان لیگ خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باتوجه به نامه انصراف از سوی باشگاه استقلال تهران در جلسه شورای تامین درخصوص دیدار با سورجام ایران، نتیجه این مسابقه با حساب سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام و این تیم قهرمان سوپرجام ایران شد اما مساله‌ای که باید بررسی شود این است که آیا سازمان لیگ چنین قدرتی را دارد که نتیجه دیداری را تغییر دهد یا خیر. در همین خصوص گفتگویی داشتیم با معاون کمیته استیناف تا نظر ایشان را جویا شویم:

موسوی معاون کمیته استیناف درخصوص تغییر نتیجه مسابقه به دلیل عدم حضور استقلال در زمین گفت: « صرف نظر از صحت یا سقم این تصمیم، صدور حکم تنبیهی و احراز مقصر عدم برگزاری یک مسابقه در صلاحت ذاتی رکن قضایی فدراسیون فوتبال یعنی کمیته انضباطی( مرجع بدوی) و کمیته استیناف( مرجع تجدید نظر) است که متعاقب اعلام گزارش مراجع مسئول و رسیدگی کامل موضوع است.»

در جلسه دیروز شبهاتی وجود دارد که می‌گوید ملکی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نامه ای به سازمان لیگ داده مبنی بر اینکه استقلال از حضور در این مسابقه انصراف داده است! اگر چنین مساله ای صحت داشته باشد سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس باید با درخواست از کمیته انضباطی خواستار بررسی و در نهایت سه هیچ زدن این مسابقه به سودشان شوند اما اینکه خود سازمان لیگ شخصا نتیجه را تغییر دهد در صلاحیت این ارگان زیرمجموعه فدراسیون فوتبال اصلا نیست.

بایددید در روزهای آتی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و عدم هماهنگی فدراسیون فوتبال با سازمان لیگ و عدم اشنایی با قوانین ، چنین بحرانی را بوجود اورده است.

تصویرها
بررسی یک رای عجیب از سوی سازمان لیگ!
نمایش موجودیت‌ها