date_range یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

چرا سیدجلال ووریا خط خوردند؟

چرا سیدجلال ووریا خط خوردند؟
منبع خبر: پارسینه
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سیدجلال، وریا، حسینی و کاوه 4 بازیکنی هستند که نام آن‌ها در فهرست 24 نفره تیم ملی دیده نمی‌شود.

لیست تیم ملی فوتبال ایران از سوی کارلوس کی روش در حالی اعلام شد که خیلی‌ها انتظار داشتند در این فهرست نام سید جلال حسینی و وریا غفوری در این فهرست ۲۴ نفره باشد، اما شوک اصلی را کی روش وارد کرد و با خط کشیدن روی نام این بازیکنان بسیار از هواداران پرسپولیس، استقلال و تیم ملی را در بهت فرو برد.

درباره سید جلال باید گفت که خط زدن نام او البته محتمل به نظر می‌رسید. اگر کی روش در خصوص جام جهانی قبل بار‌ها می‌گفت که برای پست دروازه بان سردرد می‌گیرد مهمترین دغدغه او برای این جام جهانی مدافع آخر بود. سید جلال در ۵ - ۶ بازی اخیر تیم ملی جای ثابتی در ترکیب ایران نداشت و به راحتی می‌شد فهمید که در معادلات کی روش جایی ندارد. او از مدت‌ها قبل روی جوانگرایی تاکید زیادی داشت و به همین دلیل در فهرست نهایی نام حسینی و خانزاده را قرار داد. کی روش شوک را وارد کرد، اما بدون شک به دنبال مدافع آخری بوده که در تفکراتش نقش کلیدی را بازی کند.

درباره وریا غفوری هم با اینکه این بازیکن در بهترین فرم خودش قرار داشت، اما چون فاز دفاعی برای کی روش از اهمیت زیادی برخوردار است او ترجیح داده تا با دعوت از پژمان منتطری بخش خط دفاعی خودش را تقویت کند. با این حال این دو نفر در لیست انتظار تیم ملی هستند که هر لحظه احتمال دعوت شدن شان به اردو‌ها وجود دارد.

نمایش موجودیت‌ها