date_range سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

از دیدگاه سایت گل؛

از دیدگاه سایت گل؛
منبع خبر: پارسینه
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رونالدو، بازیکن پرتغالی با قرارداد 112 میلیون پوندی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست. سایت گل در این گزارش نگاهی انداخته است به بازیکنانی که نامشان در صدر لیست جانشینی رونالدو در رئال مادرید قرار دارند.

از دیدگاه سایت گل؛

 

تحریریه پارسینه - سهند خرمی | رونالدو، بازیکن پرتغالی با قرارداد ۱۱۲ میلیون پوندی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست. سایت گل در این گزارش نگاهی انداخته است به بازیکنانی که نامشان در صدر لیست جایگزین رونالدو در رئال مادرید قرار دارند.

از دیدگاه سایت گل؛

نیمار

مدت‌هاست که فلورنتینو پرز بازیکن جوان برزیلی را زیر نظر دارد، اما نیمار تابستان گذشته با قرارداد ۲۲۲ میلیون یورو از بارسا به پاریسن ژرمن پیوست و تنها پس از گذشت یکسال خرید این بازیکن آسان نخواهد بود. نیمار که در روز تولد کریستیانو با اختلاف هفت سال جوان‌تر به دنیا آمده است، بهترین گزینه برای پوشش دادن منطقه چپ زمین خواهد بود.

 

از دیدگاه سایت گل؛

کلین امباپه

هم تیمی نیمار، امباپه که این روزها هیجان انگیزترین بازیکن جوان جهان می‌باشد و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دنیا را مبهوت بازی خود کرده بود. بازیکن ۱۹ ساله فرانسوی سال گذشته از موناکو به پاریسن ژرمن نقل مکان کرد و در حال حاضر با توجه به سن کم او، یکی از ایده‌آل ترین گزینه‌ها برای جایگزین رونالدو خواهد بود و رقم قرار داد احتمالی امباپه تا ۳۰۰ میلیون یررو پیش‌بینی می‌شود.

 

از دیدگاه سایت گل؛
ادن هازارد
مهاجم بلژیکی طی یک مصاحبه‌ای بیان کرده است که با پیشنهاد قرارداد از طرف باشگاه رئال مادرید وسوسه خواهد شد، حتی با وجود اینکه بت او، زیدان اسپاینا را ترک کرده است. ستاره جام جهانی شش فصل را در چلسی سپری کرده است و در سن ۲۷ سالگی ممکن است آخرین شانس او برای تحقق رویا با حضورش در لالیگا باشد.

 

از دیدگاه سایت گل؛

محمد صلاح
بازیکن ۲۶ ساله مصری در بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ با گل کردن پنالتی دقیقهٔ ۹۵ باعث صعود مصر به جام جهانی روسیه پس از ۲۸ سال شد. صلاح اخیرا قرارداد بلند مدت خود را با باشگاه فعلی اش، لیورپول امضا کرده است. مهاجم مصری که که در لیگ قهرمانان توسط راموس مصدوم شد، تنها یک فصل را در آنفیلد سپری کرده است و از وضعیت کنونی‌اش نیزخوشحال است. اگرچه ممکن است که او نیز کزینه ای برای آینده رئال مادرید باشد.

 

تصویرها
از دیدگاه سایت گل؛
از دیدگاه سایت گل؛
از دیدگاه سایت گل؛
از دیدگاه سایت گل؛
از دیدگاه سایت گل؛
نمایش موجودیت‌ها