date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۲۸:۰۹ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پیش‌فروش و فروش فوری محصولات سایپا آغاز شد

پیش‌فروش و فروش فوری محصولات سایپا آغاز شد

گروه خودروسازی سایپا با هدف تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی از امروز (سه‌شنبه) پیش‌فروش و فروش فوری برخی محصولات خود را کلید می‌زند.

   به گزارش دیوان اقتصاد، امکان ثبت نام برای فروش فوری محصولات این شرکت از ساعت 10 امروز به صورت اینترنتی فراهم است و مطابق گفته مسئولان این شرکت، تحویل این خودروها یک ماهه خواهد بود .

برپایه این گزارش، متقاضیان برای شرکت در طرح خرید فوری نباید در 18 ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش این محدودیت وجود ندارد .

همچنین پیش فروش انواع محصولات سایپا نیز از امروز آغاز می شود که تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر پایه قراردادها خواهد بود .

محدودیت کد ملی (هر کد ملی یک دستگاه) برای ثبت نام وجود دارد. همچنین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکانپذیر نیست و امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد .

پیشتر «عبدالله بابایی» نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با بیان اینکه تولید روزانه سایپا به بیش از 2 هزار دستگاه رسیده، گفت: سایپا برای تولید روزانه 2 هزار و 600 دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی کرده است .

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح از ساعت 10 صبح به پایگاه فروش اینترنتی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com مراجعه کنند .

 

نمایش موجودیت‌ها