date_range دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۲۰:۰۸ ب.ظ

فرار عجیب بچه روح یک پا در شب! + فیلم 14+

فرار عجیب بچه روح یک پا در شب! + فیلم 14+
منبع خبر: نمناک

فردی در تایلند یک ویدیو عجیب و غریب ضبط کرد که در آن یک بچه روح سفیدرنگ که یک پاداشت مانند کانگورو در حال پریدن و فرارکردن بود.

فرار عجیب بچه روح یک پا

وجود ارواح بر روی کره زمین همواره یکی از بزرگترین سوالات انسان ها در طول تاریخ بوده است و انسان را به نوعی در چالش بزرگی قرار داده است. اما به نظر شما آیا ارواح وجود دارند؟! آیا آنها در کنار ما زندگی می کنند؟!

با وجود شواهد و تصاویر متعددی در اینترنت که تنها با یک جستجوی ساده می توانیم آنرا مشاهده نماییم، نظر برخی بر ان است که ارواح وجود دارند و همانند یکی از اعضای خانواده مان در کنار ما زندگی می کنند. اما در مقابل افرادی هستند که این موضوع را احمقانه می دانند و این شواهد را چیزی بیش از یک تصویر ویرایش و شبیه سازی شده بیشتر نمی دانند.

اما با این وجود هنوز اطلاعات دقیقی وجود ندارد و تعداد زیادی در این حین دچار شک و شبهه هستند که از سویی با مشاهده شواهدی اعم از تصاویر و ویدیوها اعتقاد پیدا می کنند که ارواح وجود دارند و از سویی دیگر بر این باور هستند این اسناد چیزی بیش از تصاویر ساختگی با برنامه هایی مانند فوتوشاپ نمی باشد.

فرار عجیب بچه روح یک پا در شب! + فیلم 14+

روح بچه ای که یک پا داشت

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی که توسط یکی از کاربران تایلندی صفحات مجازی از یک روح ضبط شده بود، توانست چهار میلیون بار در صفحات مجازی دیده شود و به تبع با واکنش های زیادی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیویی که در ذیل مشاهده می نمایید توسط آقای "چانتا سیتولوک" از تایلند ضبط و منتشر شده است که یک روح سفید رنگ یک پا همانند کانگورو در حال حرکت است! بسیار عجیب و باور نکردنی است که برای قدم زدن به بیرون از خانه تان بروید و ناگهان با چنین صحنه ای روبرو شوید!

اما شباهت زیادی نسبت به این ویدیو وجود دارد که اغلب کاربران اعلام کردند این موجود نمی تواند روح باشد و شاید صحنه ای ساختگی باشد و با این وجود این ویدیو توانست 4 میلیون بار دیده شود.

ویدیو فرار عجیب بچه روح یک پا

تصویرها
فرار عجیب بچه روح یک پا در شب! + فیلم 14+
ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها