date_range یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۸:۳۴ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

کمیسیون امنیت درخواست ارجاع اظهارات ظریف به قوه قضائیه را رد کرد

کمیسیون امنیت درخواست ارجاع اظهارات ظریف به قوه قضائیه را رد کرد
دسته خبری: سیاست|مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیسیون درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس برای ارجاع موضوع اظهارات وزیر امور خارجه به قوه قضائیه را رد کرد.

به گزارش « خبرنامه دانشجویان ایران » به نقل از فارس، علی نجفی خوشرودی نماینده مردم بابل و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز (یکشنبه) کمیسیون متبوعش،‌ اظهار داشت: در این نشست درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس برای ارجاع موضوع اظهارات وزیر امور خارجه به قوه قضاییه طبق ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی مجلس به رای گذاشته و اکثریت اعضای کمیسیون آن را وارد ندانستند، در واقع این درخواست را رد کردند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در ادامه اعضای کمیسیون سه نفر از نمایندگان عضو کمیسیون را برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ شامل آقای شهروز برزگر نماینده سلماس، ابوالفضل حسن بیکی نماینده دامغان و اردشیر نوریان نماینده شهرکرد انتخاب کردند.

وی افزود: همچنین طرح اصلاح بند ۳ ماده ۱۸ قانون گذرنامه در خصوص صدور گذرنامه برای زنان شوهر دار و خروج آنها از کشور به تصویب کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در نهایت پیشنهادات اصلاحی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در رابطه با مواد ۴ و ۵ لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی به تصویب کمیسیون رسید.

نمایش موجودیت‌ها