date_range دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه‌ها شد +بیوگرافی

با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه‌ها شد +بیوگرافی

ضمن تقدیر و تشکر فراوان از تلاش دلسوزانه و سلوک مهربانانه ایشان، جنابعالی را که از فضلای جوان و پرانگیزه و آشنا و مرتبط با محیط دانشگاه میباشید، به پیشنهاد شورای نهاد، به ریاست نهاد مزبور منصوب می‌کنم.

خبرنامه دانشجویان ایران: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به عنوان رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاهها منصوب کردند.

متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت‌الاسلام آقای شیخ مصطفی رستمی دامت توفیقاته

اکنون که پس از یک دوره فعالیت ارزشمند و پرثمر، جناب حجةالاسلام آقای محمدیان از ریاست نهاد نمایندگی در دانشگاهها کناره گیری کرده‌اند، ضمن تقدیر و تشکر فراوان از تلاش دلسوزانه و سلوک مهربانانه‌ی ایشان، جنابعالی را که از فضلای جوان و پرانگیزه و آشنا و مرتبط با محیط دانشگاه میباشید، به پیشنهاد شورای نهاد، به ریاست نهاد مزبور منصوب میکنم.

دانشگاه مهمترین مرکز تولید و گسترش و افزایش دانش و دانشمند است و همت و تعهّد و تلاش مبارک استادان و مدیران این مرکز حساس، ترسیم‌کننده‌ی چشم‌انداز آینده‌ی کشور و رقم‌زننده‌ی سرنوشت ملت است. حضور علمای دین و فضلای روشن بین حوزه‌های علوم دینی در کنار استاد و دانشجو و مدیر دانشگاهی، باید بتواند – به توفیق و هدایت الهی – خروجی مطلوب این تلاش مبارک و تعهّد اخلاقی را تضمین کند و دانشگاه را پرورشگاه انسانهای بزرگ و مدیران کارآمد آینده‌ی کشور و دانش آموختگان صالح و فرزانه و پُرکار و پُرنشاط سازد. انشاءالله.

لازم است مجموعه‌های مرتبط از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارتهای علوم و بهداشت و مدیران مؤسسات آموزش عالی حمایت و همکاری لازم را با این نهاد معمول دارند.

توفیق همگان را از خداوند متعال مسالت میکنم.

سوابق تحصیلی و اجرایی
- مصطفی رستمی
- متولد 1351 – اسد آباد همدان
- آغاز تحصیلات حوزوی از سال 1365
- شرکت در درس خارج فقه و اصول حضرت آیات سبحانی، وحیدخراسانی، شیخ جواد تبریزی، فاضل لنکرانی و... از سال 1375
- دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه مفید و دکتری انقلاب اسلامی در دانشگاه معارف اسلامی
- مدرس علوم حوزوی در حوزه علمیه ، معارف اسلامی و حقوق بین الملل در دانشگاه های صنعتی شریف، بوعلی سینا و علوم پزشکی همدان
- تالیف مقالات متعدد علمی پژوهشی ؛ همکاری با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی
- مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های علوم پزشکی، بوعلی سینا همدان، و دانشگاه صنعتی شریف از سال 1383
- معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از سال 1396

نمایش موجودیت‌ها