date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۲۹:۰۰ ب.ظ

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن: در اندیشه کسب سهمیه آسیایی هستیم

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب آهن گفت: به فکر کسب سهمیه آسیایی هستیم و این اتفاق سالهای آینده برای ذوب آهن رخ خواهد داد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، ونوس مرادی بعد از برد تیمش مقابل هیئت هندبال البرز اظهار کرد: پیش بینی ما این بود که با تفاضل گل بهتری تیم هیئت البرز را شکست دهیم تا بتوانیم خودمان را به جایگاه سومی جدول برسانیم. البته باز هم وقت داریم هرچند کارمان سخت تر می شود.

وی افزود: ما فکر می کردیم نیم فصل اول یک ماه خواهد بود؛ اما اینگونه نیست. اگر تیم ملی اعزام شود یک ماه تعطیلی خواهیم داشت که امیدواریم تیم ملی اعزام شود یکسری برنامه های خاص برای تیم داریم که می توانیم در این مدت انجام دهیم در غیر این صورت باید این برنامه ها فشرده تر شود.

مرادی با بیان اینکه باید برنامه جدیدی برای نیم فصل بعدی داشته باشیم، خاطر نشان کرد: ما می خواهیم نگاهمان افق وسیع تری داشته باشد ما به فکر بازی های آسیایی هستیم و اعتقاد داریم در سال های آینده این اتفاق برای ذوب آهن خواهد افتاد.

سرمربی هندبال بانوان ذوب آهن گفت: ما به فکر رفتن روی سکو هستیم و با شرایط خوبی که داریم به بازی های آینده امیدوار هستم.

وی در مورد وضعیت داوری اظهار کرد: من در خصوص داوری صحبتی نمی کنم؛ اما اشکالاتی به داوری وارد است مخصوصا در این بازی. ما با اختلاف در این بازی برنده شدیم اگر اشکالات داوری در بازی هایی رخ دهد که تیم ها فاصله کمی با هم دارند قطعا تیمی متضرر خواهد شد.

مرادی در خصوص بازی مقابل هیئت البرز تصریح کرد: طبق آنالیزی که داشتیم انتظار بالاتری از هیئت البرز داشتیم اما شرایط شان کمی بد بود.

سرمربی ذوب آ هن ادامه داد: در نیم فصل دوم از بازیکنانی که کمتر استفاده کردیم کمک خواهیم گرفت.

مرادی خاطر نشان کرد: ذوب آهن تیم ریشه داری است.من فکر نمی کنم هیچ مدیرعاملی مثل آذری اینگونه از ورزش بانوان حمایت کند. بازیکنان قرارداد مالی ندارند اما باشگاه همه جوره تیم را حمایت می کند و این نوید را داده که در سال های آینده اتفاقات بهتری رقم خواهد خورد.
کد خبرنگار:١٣٠٤١

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها