date_range دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۵:۰۰ ق.ظ

سرمربی بسکتبال بانوان نامی‌نو: مصاف سختی با بهمن خواهیم داشت/تغییرات لیگ کیفیت بازی‌ها را بالا برده است

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو از بازی سخت تیمش مقابل تیم بهمن تهران می‌گوید.

سپیده جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان گفت: به طور قطع مصاف دو تیم اول و دوم جدول نوید یک بازی سخت و دیدنی را دارد که امیدواریم پنج شنبه نیز همین گونه باشد و تماشاگران شاهد یک بازی جذاب و در سطح بالای بسکتبال و البته کسب امتیاز بازی برای ما باشند.

وی اظهار کرد: باتوجه به فیلم بازی‌های تیم بهمن و آنالیزی که از آن داشتیم تمرینات این هفته بر اساس همین آنالیز ما خواهد بود. تیمی است که شوت‌های خوب و کم اشتباهی را روانه سبد حریفان خود کرده و 2 بازیکنی دارد که تجربه خوب کنار هم بازی کردن در لیگ برتر را دارند و این مساله کمک زیادی به تیم بهمن کرده است.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو با اشاره به بازی خوب بازیکنانش در مقابل پاز تهران گفت: بازی خوب و کم اشتباهی را داشتیم. برنامه و هدف ما این است که بازی به بازی با کسب نتیجه گام برداریم و تا پایان فصل نیز مدعی باقی بمانیم تا در نهایت جایگاهی که درشان بسکتبال اصفهان است را به دست آوریم. درست است که مدتی بسکتبال اصفهان روزهای پرفروغ گذشته را نداشته اما احساس می‌کنم امسال می‌توانیم جایگاه خوبی به دست آوریم و برای رسیدن به آن می‌جنگیم.

وی خاطر نشان کرد: تیم بهمن هم امتیاز با ما و تنها بر اساس تفاضل گل بیشتر در صدر قرار دارد و این بازی می‌تواند جایگاه دو تیم صدر نشین را تغییر دهد.

جعفری با اشاره به تغییرات انجام شده در برگزاری لیگ برتر تصریح کرد: انجام یک دیدار در هفته به تیم‌ها فرصت بیشتر برای تمرین و آمادگی بیشتر داده است و همگی با برنامه و هدف پا به میدان می‌گذارند. از ابتدای فصل تا کنون با تیم‌هایی که بازی داشتیم همگی جوانف پرانرژی و با انگیزه بودند به طور قطع این مساله به پویایی و رشد لیگ و سطح کیفی بازیکنان کمک بسیاری خواهد کرد.

وی در خصوص انتقال مسابقات تیمش از خانه بسکتبال به سالن میثمی گفت: با توجه به توافقاتی که با هیئت بسکتبال داشتیم تا کنون از خانه بسکتبال استفاده می‌کنیم اما کیفیت کف پوش سالن زیاد مناسب نیست و سالن میثمی کیفیت بهتری دارد و مسابقات والیبال باشگاه نامی نو نیز قرار است در این سالن انجام شود. البته بازی آخر هفته مقابل بهمن نیز در خانه بسکتبال برگزار می‌شود تا در صورت موافقت و انجام مراحل لازم در آینده از حریفان خود در سالن میثمی که متعلق به هیئت جانبازان و معولان است پذیرایی کنیم.
کدخبرنگار:13042


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها