date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۳۸:۳۲ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

لیگ برتر ووشو؛ برتری مدعیان در روز نخست

لیگ برتر ووشو؛ برتری مدعیان در روز نخست
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

فصل جدید لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های ایران با شروع مقتدرانه مدعیان و پیروزی دانشگاه آزاد در مبارزه حساس مقابل پاس ناجا آغاز شد.

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فصل جدید لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های ایران، امروز (سه شنبه) در آکادمی ووشو آغاز به کار کرد.این رقابت‌ها قرار بود با حضور 9 تیم در دو گروه برگزار شود که پس از اینکه باشگاه شهرداری بندرعباس نتوانست تا زمان مقرر (دوشنبه شب) مدارک خود را تکمیل کند از مسابقات کنار گذاشته شد.

با این اوصاف مسابقات امسال با حضور هشت تیم، پارس جنوبی، شهرداری ملارد، دانشگاه آزاد، باشگاه مقاومت، شهرداری دامغان، دانشگاه پیام نور، هیات البرز و پاس ناجا در یک گروه و به صورت رفت و برگشت برگزار می شود تا تیم‌های برتر مشخص شوند.در رقابت های امروز، پارس جنوبی مدافع عنوان قهرمانی، دانشگاه آزاد و باشگاه مقاومت عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشته و به دو پیروزی متوالی دست یافتند تا خود را به عنوان مدعی معرفی کنند.

در حساسترین مبارزه امروز، دانشگاه آزاد در جدال با پاس ناجا به پیروزی 9 بر 5 دست یافت تا شکست فصل گذشته برابر این تیم را جبران کند.

**نتایج دیدارها بدین شرح است:

پارس جنوبی 13 - شهرداری ملارد یک

پاس ناجا 5 - دانشگاه آزاد 9

باشگاه مقاومت 8 - شهرداری دامغان 6

پارس جنوبی 13 - دانشگاه پیام نور یک

باشگاه مقاومت 12 - دانشگاه پیام نور یک

دانشگاه آزاد 13 - هیات البرز یک

در پایان مسابقات امروز تیم های پارس جنوبی، دانشگاه آزاد و باشگاه مقاومت با 6 امتیاز و برحسب تفاضل برد انفرادی در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.شهرداری دامغان، پاس ناجا، شهرداری ملارد، هیات البرز، دانشگاه پیام نور در رتبه های چهارم و هشتم ایستادند.

نمایش موجودیت‌ها