date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۳۰:۰۶ ب.ظ

رئیس فدراسیون جودو: احداث پایگاه قهرمانی و استعدادیابی جودو در قزوین الزامی است

رئیس فدراسیون جودو: احداث پایگاه قهرمانی و استعدادیابی جودو در قزوین الزامی است
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|جودو

محمد درخشان گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های لازم در قزوین احداث پایگاه قهرمانی و استعدادیابی جودو در این استان ضروری است.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، "محمد درخشان" رییس فدراسیون جودو در در نشست بررسی و ارزیابی ایجاد پایگاه قهرمانی جودو در قزوین که با حضور اردشیر موحد دانش رییس هیات جودو و عباس علایی مقدم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد گفت: قزوین از ظرفیت های لازم برای داشتن پایگاه قهرمانی و استعدادیابی جودو برخوردار است که امیدواریم با همکاری مسوولان این استان در این رابطه اقدام شود.

درخشان اضافه کرد: در حال حاضر هفت استان کشور دارای پایگاه قهرمانی و استعدادیابی مربوط به این رشته هستند که با توجه به استعداد ورزشکاران ما این تعداد ناکافی است.

وی افزود: با توجه به استعداد بالای ورزشکاران کشورمان در این رشته باید با همکاری مسوولان در استان های مختلف کشور نسبت به ایجاد پایگاه های قهرمانی و استعدادیابی جودو اقدام شود.

رییس فدراسیون جودو با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی سنگین وزن های جودو کشور در قزوین از امروز سه شنبه، افزود: 18ورزشکار در نهمین مرحله اردوی سنگین وزن های جودو کشور حضور می یابند و این اردو تا 26آبان ماه ادامه پیدا می کند.

رییس فدراسیون جودو در سفر یکروزه خود به استان قزوین از شهرهای تاکستان، اقبالیه و قزوین بازدید کرد و در جریان وضعیت رشته جودو و فعالیت مربیان و ورزشکاران این رشته قرار گرفت.

وی همچنین نشستی را با روسای هیات های جودو شهرستان های استان قزوین برگزار کرد و از نزدیک با مسائل و مشکلات جودو این استان آشنا شد.

 

 

نمایش موجودیت‌ها