date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۲۵:۴۸ ب.ظ

در مجمع سالیانه عمومی هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان تمرکززدایی از مرکز در ارائه خدمات از اهداف اصلی فدراسیون است

در مجمع سالیانه عمومی هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان تمرکززدایی از مرکز در ارائه خدمات از اهداف اصلی فدراسیون است
منبع خبر: خبرگزاری برنا

نوروزی گسیل داشتن امکانات به استانها در چهارچوب برنامه‌ریزی شده را از سیاست‌ها و اولویت‌های اصلی فدراسیون برشمرد.

به گزارش  خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، مجمع سالیانه عمومی هیات پزشکی ورزشی استان زنجان با حضور رئیس فدراسیون و در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

دکتر غلامرضا نوروزی در این مجمع با بیان اینکه هدف فدراسیون ارائه خدمات پزشکی ورزشی با کیفیت مطلوب و پشتیبانی از سلامت ورزشکاران است تصریح کرد: باید فضا به سمتی برود که ورزشکاران دغدغه ی مصدومیت و سلامتی و دریافت خدمات نداشته باشند.

وی در ادامه به رشد قابل توجه فدراسیون تقریبا نوپای پزشکی ورزشی در کوتاه مدت اشاره کرد و افزود: علی رغم اینکه این فدراسیون ورزشکارو قهرمان ندارد در کسب موفقیت های تمام فدراسیون ها نقش بسزایی دارد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تمرکززدایی از مرکز در ارائه ی خدمات و ایجاد فضا و گسیل داشتن امکانات به استان ها در چهارچوب برنامه ریزی شده را از سیاست ها و اولویت های اصلی فدراسیون برشمرد و افزود: از هیات های توانمند و برنامه محوری همچون هیات پزشکی ورزشی استان زنجان جهت تحقق این مهم استفاده می کنیم.

نوروزی با اشاره به گزارش عملکرد جامع و کامل دکتر دهنایی رئیس هیات پزشکی ورزشی استان زنجان اظهار کرد: گزارش شفاف وی بویژه در بخش ادارای و مالی نمود اصلی تحول و پیشرفت این هیات نسبت به گذشته است و ابراز امیدواری کرد: با ادامه ی این روند هیچ یک از ورزشکاران زنجان در مصدومیت ها و بیماری ها نیازمند مراجعه به تهران نباشند.

وی با بیان اینکه فدراسیون در رویدادهای آموزشی هیچ گونه محدودیتی ندارد تصریح کرد: براساس نیاز سنجی های صورت گرفته و پیشنهاد هیات این آموزش ها داده می شود و بویژه در بخش مکمل ها باید دانش افزایی برای ورزشکاران صورت گیرد تا از بروز مشکلات جدی پیشگیری شود.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در پایان ضمن تسلیت به خانواده های آسیب دیده از زلزله ی شب گذشته اعلام کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی آمادگی هرگونه کمک به مصدومین و آسیب دیده ها را دارد و در خدمت مردم عزیز حادثه دیده می باشد.

گفتنی است: اولین مرکزدرمانی پزشکی ورزشی استان زنجان نیز پس از برگزاری مجمع و با حضور رئیس فدراسیون در محل فلکه دارالقرآن الکریم استان زنجان- جنب بانک پارسیان افتتاح شد تا ورزشکاران و قهرمانان بتواند از خدمات آن بهره مند شوند.

 

نمایش موجودیت‌ها