date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۵۰:۰۰ ق.ظ

پوچتینو: هری کین می‌تواند تمام رکوردها را مال خود کند

پوچتینو: هری کین می‌تواند تمام رکوردها را مال خود کند
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم تاتنهام بار دیگر به تمجید از گلزن تیم خود پرداخت و عنوان کرد هری کین قابلیت شکستن تمامی رکوردهای فوتبال جزیره را دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، تاتنهام موفق شد با ۳ گل در هفته بیست و سوم لیگ جزیره اورتون را از پیش روی برداشت. در این دیدار هری کین موفق شد دو بار برای تیمش گلزنی کند. 

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام بعد از این دیدار گفت: من خیلی دوست دارم تا او بتواند همین آمار خوب را ادامه دهد و بتواند تمامی رکوردهای موجود در لیگ برتر و تیم ملی انگلیس را به نام خود ثبت کند. کین در شرایط خیلی خوبی به سر می‌برد. حضور او در تیم ما خیلی موثر است و می‌تواند خیلی به تیم ما کمک کند تا در هر بازی به برتری برسیم. 

هری کین در حال‌ حاضر با ۹۸ گل زده بالاتر از تدی شرینگهام، برترین گلزن ‌اسپرز در لیگ جزیره است ولی او هنوز راه زیادی تا رسیدن به رکورد برترین گلزن تاریخ تاتنهام در تمامی لیگ ها دارد که در اختیار جیمی گریوز است که توانسته ۲۶۶ گل به ثمر رسانده است.

سرمربی تاتنهام در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: راه زیادی مانده تا او بتواند این رکورد را بشکند. الان زود است تا درباره این رکوردها صحبت کرد. کین اگر بخواهد می‌تواند این رکورد را هم بشکند و به نام خود ثبت کند. ما فعلا فقط به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فکر می‌کنیم و می‌خواهیم در پایان فصل یکی از تیم‌های حاضر در بین چهار تیم اول جدول باشیم تا سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاوریم.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها

آگهی