date_range یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کدام رکابزنان به بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌روند؟

کدام رکابزنان به بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌روند؟
منبع خبر: ایسنا

کمیته فنی فدراسیون دوچرخه‌سواری تکلیف برخی ماده‌ها برای بازی‌های آسیای که کدام‌یک از ملی‌پوشان در آنها رکاب می‌زنند را مشخص کرد.

به گزارش ایسنا، کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری تشکیل جلسه داد و تکلیف برخی ماده ها مشخص شد که کدام یک از رکابزنان قرار است در بازی های آسیایی در این ماده ها رکاب بزنند.

وضعیت نفرات در ماده های دوچرخه سواری به شرح زیراست:

بخش نیمه استقامت پیست:

اعلام ترکیب ماد های اومنیوم و مدیسون

محمد گنج خانلو قرار است در ماده اومنیوم به رقابت بپردازد. او در کاپ ژاپن هم پنجم شد از این رو نماینده ایران در این ماده خواهد بود.

با توجه به اینکه ایران در با ترکیب محمد رجبلو و مهدی سهرابی در قهرمانی آسیا مدال نقره گرفت از این رو در بازی های آسیایی هم قرار است رجبلو و سهرابی در ماده مدیسون برای ایران رکاب بزنند.

بخش سرعت پیست:

خادمی و دانشور دو ملی پوش ایران در جاکارتا، انتخاب نفر سوم در اردوی مالزی

تیم ملی سرعت با شش رکابزن محمد دانشور، احسان خادمی، علی علی عسگری، فرشید فارسی نژادیان، علیرضا رفیعی و رضا رشنو اواخر هفته به مالزی می رود تا با برپایی اردویی، از پیست چوبی آن استفاده کند.

از این شش رکابزن، سه نفرشان به بازی های آسیایی می روند و در ماده های اسپرینت، تیم اسپرینت و کایرین رقابت می کنند.

محمد دانشور و احسان خادمی تقریبا حضورشان قطعی شده است و پس از برگزاری دو هفته اردو در مالزی نفر سوم نیز مشخص خواهد شد.

23جولای هم مسابقات چین برگزار می شود که خادمی و دانشور قرار است در این مسابقات شرکت کنند.

بخش جاده:

برگزاری مسابقه انتخابی بین پنج مدعی

پنج رکابزن، سعید صفرزاده، مهدی سهرابی، بهنام آرین، میرصمد پورسیدی قرار است در مسابقات قهرمانی سیزم جهان شرکت کنند و زمانی که از این مسابقا برگردند بین آنها  و البته آروین گودرزی مسابقه انتخابی برگزار می شود و در نهایت چهار نفر در بخش جاده بازی های آسیایی شرکت می کنند.

آروین گودرزی تا قبل از آسیب دیدگی سنگینی که برایش رخ دهد نفر اول تیم ملی در دو ماده استقامت جاده  و تایم تریل بود اما او پس از زمین خوردن دچار آسیب دیدگی شدیدی شد و در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کند. او قرار است در مسابقاه انتخابی شرکت کند و در صورتی که نظر کادرفنی را جلب کند، به بازی های آسیایی اعزام می شود. گودرزی همچنین نفر ذخیره دربخش نیمه استقامت پیست نیز هست.

رقابت بین بانوان همچنان ادامه دارد

سمیه یزدانی و ماندانا دهقان نفرات کاندیدا در بخش استقامت هستند.کادرفنی تیم ملی هنوز نام یک نفر اعزامی به بازی ها را اعلام نکرده  و هنوز می خواهد بین این دو رکابزن رقابت برای داشتن عملکرد بهتر وجود داشته باشد.

 انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها