date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۳۱:۰۰ ب.ظ

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان اعلام کرد لغزندگی و محدودیت دید در گردنه‌های استان همدان

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان اعلام کرد لغزندگی و محدودیت دید در گردنه‌های استان همدان
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: جامعه|ترابری

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان از وجود محدودیت دید در گردنه‌های استان خبر داد و گفت: با توجه به بارش باران در سطح محورهای مواصلاتی استان، اکنون با محدودیت دید در گردنه‌ها و ارتفاعات استان و لغزندگی این محورها مواجه هستیم.

سرهنگ سعید اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، از ریزش کوه در جاده تاریک‌دره به علت بارش باران خبر داد و اظهار کرد: محور گنجنامه- تویسرکان هر ساله در ایام زمستان مسدود می‌شود که در روزهای اخیر نیز ریزش کوه در این مسیر مزید بر علت شده است.

وی با بیان اینکه این محور تا 25 اسفندماه به علت محدودیت تردد، همچنان مسدود خواهد بود، یادآور شد: در حال حاضر سطح کلیه محورهای مواصلاتی استان خشک و تردد به شکل عادی در آنها انجام می‌گیرد اما در ارتفاعات شاهد محدودیت دید و لغزندگی هستیم که با این وجود، تردد بدون زنجیرچرخ انجام می‌گیرد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در شبانه‌روز گذشته خوشبختانه تصادفات منجر به فوت در محورهای مواصلاتی استان نداشتیم همچنین وقوع تصادفات جرحی به صورت کاملا جرئی بوده است.

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان در پایان یادآور شد: تردد خودروها نیز کاملا عادی بوده و شاهد افزایش یا کاهش در این محورها نبودیم.

تردد روان در محورهای همدان برقرار است

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان نیز به خبرنگار ایسنا گفت: تمامی محورهای استان باز و تردد روان است.

بابک گردان با اشاره به بارش باران در برخی محورهای استان، اظهار کرد: هم‌اکنون بارش در استان قطع شده و تمامی محورهای استان حتی گردنه‌ها باز است.

وی با بیان اینکه شب گذشته در اکثر محورهای استان بارش باران وجود داشت، تصریح کرد: خوشبختانه بارش باران مشکلی در تردد محورهای استان ایجاد نکرد.

گردان با تاکید بر اینکه تردد در محورهای استان به صورت روان برقرار است، خاطرنشان کرد: محور گنجنامه- تویسرکان هر ساله در اواسط پاییز به علت احتمال ریزش سنگ و صعب‌العبور بودن مسدود است اما در بقیه محورها تردد برقرار است.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها