date_range سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۱۴:۰۰ ب.ظ

ادعای روزنامه‌های ترکیه‌ای؛ توافق دنیزلی با تراکتورسازی

ادعای روزنامه‌های ترکیه‌ای؛ توافق دنیزلی با تراکتورسازی
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

براساس ادعای رسانه‌های ترکیه‌ای، مصطفی دنیزلی با باشگاه تراکتورسازی تبریز به توافق رسیده است.

به گزارش ایسنا  و به نقل از رسانه‌های ترکیه‌ای، مصطفی دنیزلی، مربی پیشین باشگاه‌های پرسپولیس و پاس ایران، با مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز به توافق رسیده و به زودی با این تیم ایرانی قرارداد امضاء خواهد کرد.

روزنامه صباح، یکی از مشهورترین روزنامه‌های کشور ترکیه در سایت خود نقل کرده است که مصطفی دنیزلی برای ۱۱ بازی، هدایت تراکتورسازی را برعهده خواهد گرفت و با ۴۰۰ هزار دلار به ایران باز خواهد گشت.

همچنین روزنامه یئنی‌شافاق نیز اعلام کرده که طبق شنیده‌ها از نزدیکان مصطفی دنیزلی، این مربی ترکیه‌ای با تراکتورسازی تبریز به توافق رسیده و به‌زودی جایگزین یحیی گل‌محمدی در این تیم خواهد شد.

این خبر در حالی در رسانه‌های ترک منعکس می‌شود که، ساعاتی پیش، خبر حضور سرمربی ترکیه‌ای روی نیمکت تراکتورسازی منتفی اعلام شده بود.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی فعالیت دنیزلی در برنامه شبکه TRT ترکیه را، علت عدم توافق این مربی با تراکتورسازان اعلام کرده و  گفته بودند، با منتفی شدن حضور دنیزلی در تراکتورسازی، تراکتورسازان به سراغ سایر گزینه‌های خود خواهند رفت که ارتوگرول، جواد نکونام و الکس نوری سه گزینه بعدی تراکتورسازان برای جایگزینی یحیی گل‌محمدی عنوان شده بود.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها

آگهی