date_range شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۴۰:۰۰ ب.ظ

استاندار یزد: خانواده‌های شهدا، بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند

استاندار یزد: خانواده‌های شهدا، بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: سیاست|آیین

استاندار یزد گفت: خانواده‌های شهدا بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند زیرا در این راه بهترین سرمایه خود را تقدیم آرمان‌های والای اسلام و انقلاب اسلامی کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، «محمود زمانی قمی» در جمع هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان با اشاره به جریانات معاند و مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار کرد: ماهیت انقلاب به گونه‌ای است که هم عناصری در داخل و هم عناصری در خارج از مرزهای کشور در صدد ضربه زدن به آن هستند و نمی‌خواهند این نظام مردمی مبتنی بر تعالیم انسان‌ساز اسلام، ادامه حیات یابد.

وی ادامه داد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران که عزیزیانی را در راه حفظ و حراست از کیان جمهوری اسلامی تقدیم کرده‌اند، همواره باید هوشیار باشند و اجازه ندهند که استکبار جهانی به اهداف شومش جامعه عمل بپوشاند .

زمانی قمی تاکید کرد: خدمت به خاندان مکرم شهدا، جانبازان و آزادگان افتخاری بزرگی است که همه باید قدر آن را بدانند و مدیران استان موظف هستند از فرزندان شاهد و برنامه‌های انجمن یادگاران شاهد حمایت کنند .

استاندار با حمایت از تشکل‌های ایثارگری، گفت: فکر تشکیل چنین تشکلی بسیار ارزشمند است و این که مشکلات فرزندان شهدا توسط نمایندگانشان در انجمن که زبان گویای آنها هستند، پیگیری شود و همواره  در فکر مسیری مطمئن برای ارتباط با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران بوده‌ام و قطعاً از طریق تشکل‌هایی همچون انجمن یادگاران شاهد، زودتر به این مقصود نائل خواهم شد و آمادگی صد در صد خود را برای همکاری و خدمت به فرزندان شاهد را اعلام می‌کنم .

استاندار در پایان سخنان خود به فرزندان شهدا توصیه کرد که اجازه ندهند انقلاب اسلامی به بیراهه رود و آسیبی به کشور و انقلاب اسلامی وارد شود .

«محمدعلی طالبی» معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد نیز در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان با اشاره به سابقه تشکیل این انجمن در استان، گفت: استان یزد  در خیلی از امور پیشگام بوده است و فرزندان شاهد از این قاعده مستثنی نیستند به طوری که در سال 1385 بنا به ضرورتی که احساس شد تشکلی را با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رسیدگی به مسائل و مشکلات فرزندان شاهد را بنیان گذاشتند که به تبع آن استان‌های دیگر کشور نیز با الگو گرفتن از فرزندان شاهد یزد، تشکلهای مشابهی را بنیانگذاری کردند .یکی از مهم‌ترین علل موفقیت در هر کاری وحدت و همدلی تمام اعضا است بنابراین مورد انتظار است که فرزندان شاهد استان با مشارکت حداکثری خود در برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی موفقیت انجمن یادگاران شاهد را تضمین کنند .

یادگار شهید طالبی در پایان نیز ابراز امیدواری کرد که با همت هیئت مدیره جدید، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش فرزندان شهدای استان در ابعاد مختلف باشیم.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها