date_range چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۱۴:۰۰ ب.ظ

وکیلی: ضعیف‌ترین بازی فصل‌مان را انجام دادیم

وکیلی: ضعیف‌ترین بازی فصل‌مان را انجام دادیم
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|والیبال

سرمربی تیم والیبال شمس با اشاره به تاثیر نبودن مرتضی شریفی گفت: در هنگام اعتراض به داوری نباید حرمت داور شکسته شود.

به گزارش ایسنا، محمد وکیلی پس از قبول شکست سه بر صفر تیم شمس برابر سایپا در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در جمع خبرنگاران درباره این بازی گفت: سایپا خیلی خوب بازی کرد و در مقابل ما اصلا عملکرد خوبی نداشتیم. این دیدار ضعیف‌ترین بازی ما تا به اینجای فصل بود. ما بازی‌های دیگری را نیز واگذار کرده‌ایم اما باخت یک روی سکه است و خوب بازی نکردن روی دیگر سکه.

او ادامه داد: باید جلسه‌ای با بازیکنان داشته باشیم و به آمارها نگاه کنیم چرا که همین تیم سایپا را در دور رفت شکست داده بودیم. در این بازی نیز می‌توانستیم از کاپیتان تیم‌مان مرتضی شریفی استفاده کنیم ولی برای  اینکه مصدومیتش بیشتر نشود این کار را نکردیم. هرچند سایپا خوب وارد زمین شد اما به نظرم دلیل اصلی باخت عدم تمرکز اصلی بازیکنان است. سعی کردم با تعویض‌ها و زمان‌های استراحت، شرایط تیم را تغییر دهم و در لحظاتی از ست سوم هم نتیجه گرفتیم اما امروز روز خوب بازیکنان شمس نبود. 

سرمربی تیم شمس درباره اعتراضات به داوری در برخی از صحنه‌ها اظهار کرد: داوری در کل به گونه‌ای نبود که بر نتیجه پایانی تاثیر بگذارد و تنها در دو صحنه من معتقد بودم که داور اشتباه کرده است. در ست اول توپ به دست سامان فائزی خورد ولی داور ندید و در ست دوم خطای زود حرکت کردن پاسور ما را اعلام کرد که معتقدم اگر این گونه خطاها گرفته می‌شود باید برای همه تیم‌ها اعمال شود نه اینکه تنها نوجوانان را جریمه کنیم.

وکیلی در مورد عصبانیتش از تصمیمات داوری نیز گفت: شاید از دست بازیکنانم ناراحت بودم و همین باعث شد که اعتراضاتم کمی تند جلوه کند. در میان دو ست نیز از شاهمیری به خاطر رفتارم دلجویی کردم. معتقدم اگر اعتراضی هم باشد، باید با احترام صورت پذیرد تا حرمت داوران شکسته نشود.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها