date_range چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۰۲:۰۰ ب.ظ

خمسه: اتحاد، یکدلی و تمرین‌های خوب رمز موفقیت سایپا است

خمسه: اتحاد، یکدلی و تمرین‌های خوب رمز موفقیت سایپا است
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|والیبال

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران با اشاره به زحمات سرمربی پیشین و بلغاری این تیم گفت: ژیوکف با فرهنگ والیبال ایران آشنا نبود.

به گزارش ایسنا، محمدشعبان خمسه، پس از کسب پیروزی ۳ بر صفر برابر شمس در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال و جبران شکست دور رفت برابر این تیم در جمع خبرنگاران گفت: ما تمرین‌های خوبی را انجام دادیم و رمز موفقیت سایپا اتحاد، یکدلی و تمرین‌های خوب است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا روند پیروزی‌هایمان را ادامه دهیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در ادامه با اشاره به حضور این تیم در بین سه تیم بالای جدول در پایان دور برگشت اظهار کرد: نه تنها هم‌اکنون توانسته‌ایم جایگاه سومی را تثبیت کنیم بلکه در چهار بازی آینده تلاشمان را می‌کنیم تا به رده دوم جدول برسیم و امیدواریم رقیبان مستقیم‌مان در دیدارهایشان متوقف شوند چرا که با صعود در جدول، قرعه راحت‌تری در پلی‌آف خواهیم داشت.

خمسه درخصوص پیروزی‌های تیم سایپا پس از رفتن سرمربی بلغاری و قرار گرفتن بالاتر از پیکان تا پایان هفته هجدهم گفت: آن موقع هم تیم مشکلی نداشت. سرمربی بلغاری با فرهنگ والیبال ایران آشنا نبود وگرنه همه تمرین‌ها بسیار خوب برگزار می‌شد. پس از آن که من هدایت تیم را بر عهده گرفتم به دلیل شناختی که از بازیکنان داشتم سعی کردم استرس‌ها را از تیم دور کنم و همین باعث شد که بازیکنان بتوانند عملکرد اصلی‌شان را در زمین نشان دهند.

او درباره استفاده از سامان فائزی در ترکیب اصلی تیمش پس از بازی نکردن برابر پیکان در هفته گذشته گفت: رحمان تقی‌زاده پیش از آغاز بازی دچار مصدومیت شد و امروز او را در اختیار نداشتیم. سهند الله‌وردیان هم هرچند در لیست ما قرار داشت اما به تازگی سرم زده بود ولی باز هم مصدومیت این بازیکنان ربطی به بازی دادن به سامان فائزی ندارد و او یکی از ملی‌پوشان تیم ما است. فائزی در تمرین‌ها خوب بود و به همین دلیل به او بازی دادم.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها