date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۰۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس فدراسیون بسکتبال: افراد دورافتاده را برمی‌گردانم/ برای بانوان مربی خارجی می‌گیریم

رئیس فدراسیون بسکتبال: افراد دورافتاده را برمی‌گردانم/ برای بانوان مربی خارجی می‌گیریم
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

رامین طباطبایی معتقد است از تمام ظرفیت‌ها در بسکتبال استفاده خواهد کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رییس فدراسیون بسکتبال پس از انتخابات این رشته در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اولویت من وفاق و همدلی است. از ظرفیت همه نیروها  استفاده می‌کنیم. آنهایی که از بسکتبال دور افتاده اند را باز می گردانیم. اصلاح کمیته‌ها را در نظر داریم و سازمان لیگ قدرتمند برای پویا شدن لیگ خواهیم داشت.

او ادامه‌ داد: بانوان ما 30 سال عقب افتاده‌اند ، اما پتانسیل‌ قرار گرفتن در بین شش تیم برتر آسیا را دارند. در نظر داریم ارتقای مربیان بانوان را انجام دهیم و همچنین مربی خارجی برای این بخش جذب کنیم. من به حامیان مالی اعتقاد دارم و باید از بسکتبال که خود یک برند است برای جذب ‌اسپانسر استفاده کنیم. در صدد ایجاد سامانه هواداری هستم و از تمام پتانسیل‌ های اقتصادی استفاده می‌کنیم.

او ادامه‌ داد: استعدادیابی اولویت دیگر ما است و باید با یک برنامه ملی و آکادمیک کار را پیش ببریم. باید قاعده هرم بسکتبال 10 تیم ملی نونهالان باشد تا در راس هرم دو تیم ملی خوب بزرگسالان را داشته باشیم. باید چند حامد حدادی و چند بهنام یخچالی و چند صمد نیکخواه بهرامی پرورش دهیم. تلاش ما این است که در  ادامه مسیر از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

طباطبایی همچنین گفت‌: ساختار و تشکیلات فدراسیون را بازنگری می کنیم و با قدرت برای جام جهانی 2019 آماده می شویم .هدف ما در تیم‌ ‌ملی حضور در جام جهانی و کسب سهمیه  المپیک است.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها

آگهی