date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تیراندازی قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک کره تیراندازان در ماده اسکیت در رده‌های 70 و 89 ایستادند/تنها یک طلا و 3 نقره برای ملی‌پوشان جوان

تیراندازی قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک کره تیراندازان در ماده اسکیت در رده‌های 70 و 89 ایستادند/تنها یک طلا و 3 نقره برای ملی‌پوشان جوان
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

رقابت‌های تیراندازی قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک امروز به پایان رسید که تنها تیراندازان جوان موفق به کسب یک مدال طلا و 3 مدال نقره برای کاروان ایران شدند.

به گزارش ایسنا، پنجاه و دومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و رقابتهای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میزبانی شهر چانگون کره جنوبی امروز به پایان رسید. در این روز تیراندازان ایران در ادامه مقدماتی ماده اسکیت رقابت کردند که علی دوستی با امتیاز ۱۱۴ در رده هفتاد و رامتین بشارتی با امتیاز ۱۱۱ در رده هشتاد و نهم ایستادند.

این رقابت ها برای تیراندازان ایران با یک مدال طلا و ۳ مدال نقره در بخش جوانان به پایان رسید.

این رقابت ها اولین مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ بود. در بخش بزرگسالان در هر ماده ۴ سهمیه المپیک توزیع شد که ورزشکاران ایران موفق به کسب هیچ سهمیه ای نشدند. مهیار صداقت بهترین نتیجه را در بخش بزرگسالان کسب کرد و تنها فینالیست تیم ملی بزرگسالان ایران در این مسابقات بود که در فینال هفتم شد.

در بخش جوانان امیر محمد نکونام در ماده تفنگ سه وضعیت صاحب مدال طلا و در ماده تفنگ بادی ۱۰ متر صاحب مدال نقره جهان شد. تیم تفنگ ۱۰ متر پسران و تیم میکس تفنگ ۱۰ متر پسران نیز به مدال نقره دست یافت.

نتایج کامل نمایندگان ایران در رقابت های تیراندازی قهرمانی جهان کره:

* تفنگ ۱۰ متر مردان:

مقدماتی:

۷- مهیار صداقت با امتیاز ۶۲۸.۰

۱۳- حسین باقری با امتیاز ۶۲۸.۸

۶۶- پوریا نوروزیان با امتیاز ۶۲۱.۱

فینال:

فینال: ۷- مهیار صداقت با امتیاز ۱۴۳.۰

تیمی (۲۵ تیم):

۸- تیم ایران با امتیاز ۱۸۷۵.۹

* تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان:

مرحله حذفی گروه یک:       

۸- پوریا نوروزیان با امتیاز ۱۱۷۶.۶۷

۴۷- مهیار صداقت با امتیاز ۱۱۵۷.۴۶

مرحله حذفی گروه دو:

۳۹- حسین باقری با امتیاز ۱۱۴۵.۳۷

تیمی (۲۷ تیم):

۲۲- تیم ایران با امتیاز ۳۴۷۸.۱۵۷

مرحله مقدماتی:

۲۰- پوریا نوروزیان با امتیاز ۱۱۷۴.۵۱

* تفنگ ۵۰ متر درازکش مردان:

مرحله حذفی گروه یک:

۴۹- مهیار صداقت با امتیاز ۶۱۳.۶

۵۲- پوریا نوروزیان با امتیاز ۶۱۲.۳

مرحله حذفی گروه دو:

۵۹- حسین باقری با امتیاز ۵۹۹.۷

تیمی (۲۹ تیم):

۲۹- تیم ایران با امتیاز ۱۸۲۵.۶

* تفنگ ۱۰ متر زنان:

۱۷ - نجمه خدمتی با امتیاز ۶۲۵.۷

۳۲- الهه احمدی با امتیاز ۶۲۴.۵

۶۴- مه لقا جام بزرگ ۶۲۰.۹

تیمی (۲۷ تیم):

۱۰ - تیم ایران با امتیاز ۱۸۷۱.۱            

* تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان:

مرحله حذفی گروه یک:       

۱۴- مه لقا جام بزرگ با امتیاز ۱۱۶۸.۵۷

۳۸- نجمه خدمتی با امتیاز ۱۱۵۴.۴۹

مرحله حذفی گروه دو:

۱۳- الهه احمدی ر ۱۱۶۶.۵۲

تیمی (۲۳ تیم):

۱۱- تیم ایران با امتیاز ۳۴۸۷.۱۵۸

مرحله مقدماتی:

۲۹- الهه احمدی با امتیاز ۱۱۶۴.۵۹

۳۶- مه لقا جام بزرگ با امتیاز ۱۱۶۲.۵۰

* تفنگ ۵۰ متر درازکش زنان:

مرحله حذفی گروه یک:

۱۶- مه لقا جام بزرگ با امتیاز ۶۱۵.۲

۳۸- نجمه خدمتی با امتیاز ۱۶۱۱.۸

مرحله حذفی گروه دو:

۲۳- الهه احمدی با امتیاز ۶۱۳.۲

تیمی (۲۲ تیم):

۱۳- تیم ایران با امتیاز ۱۸۴۰.۲

* میکس تیم تفنگ ۱۰ متر (۷۰ تیم):

۲۰- تیم ۲ ایران : نجمه خدمتی و مهیار صداقت با امتیاز ۸۳۲.۳

۲۴- تیم ۱ ایران: الهه احمدی و حسین باقری با امتیاز ۸۳۱.۶

* تپانچه بادی ۱۰ متر مردان:

۷۱- جواد فروغی ۵۶۹.۱۴

۸۱- وحید گلخندان ۵۶۷.۱۰

۸۵- ابراهیم برخورداری ۵۶۶.۱۵

تیمی (۲۶ تیم):

۲۱- تیم ایران با امتیاز ۱۷۰۲.۳۹

* تپانچه ۵۰ متر مردان:

۲۵- ابراهیم برخورداری با امتیاز ۵۴۹.۹

۳۳- محمد احمدی با امتیاز ۵۴۴.۱۰

۳۷- وحید گلخندان با امتیاز ۵۴۳.۵

* تپانچه ۱۰ متر زنان:

۲۵- مینا قربانی با امتیاز ۵۷۲.۱۹

۳۰- گلنوش سبقت اللهی با امتیاز ۵۷۱.۱۶

۴۶- امیتیس جعفری با امتیاز ۵۶۸.۱۳

تیمی(۲۰ تیم):

۶- ایران با امتیاز ۱۷۱۱.۴۸

* تپانچه ۲۵ متر زنان:

۲۸- گلنوش سبقت اللهی با امتیاز ۵۸۰.۱۶

۷۴- امیتیس جعفری با امتیاز ۵۵۴.۱۰.

۷۹- مینا قربانی با امتیاز ۵۱۱.۵

تیمی ( ۱۶ تیم):

۱۶- ایران با امتیاز ۱۶۴۵.۳۱

* میکس تیم تپانچه بادی (۶۲ تیم):

۳۰- تیم ۱ ایران: مینا قربانی و جواد فروغی با امتیاز ۷۵۸.۱۷

۴۲- تیم ۲ ایران: گلنوش سبقت اللهی و محمد احمدی ۷۵۴.۲۱

* تراپ مردان:

۳۳- امیر حسین آقازاده با امتیاز ۱۱۸

۸۱- محمد حسین پرورش نیا با امتیاز ۱۱۳

۱۱۴- علی حافظی با امتیاز ۱۰۷

تیمی (۳۲ تیم):

۲۳- ایران با امتیاز ۳۳۸

* تراپ زنان:

۴۵- سپیده سیرانی با امتیاز ۱۰۴

۴۸- شیوا فرح پور با امتیاز ۱۰۳

۶۵- فاطمه امیری با امتیاز ۹۸

* تراپ دختران:

۳۲- مرضیه پرورش نیا ۹۳

* میکس تراپ

۱۸- ایران ۲: سپیده سیرانی و محمد حسین پرورش نیا با امتیاز ۱۳۷

۲۹- ایران ۱- شیوا فرح پور و امیر حسین آقازاده با امتیاز ۱۳۴

* اسکیت:

۷۰- علی دوستی با امتیاز ۱۱۴
۸۹- رامتین بشارتی با امتیاز ۱۱۱

* تفنگ ۱۰ متر پسران:

مقدماتی:

۲- امیر سیاوش ذوالفقاریان با امتیاز ۶۲۸.۱

۴- امیر محمد نکونام با امتیاز ۶۲۷.۵

۳۳ - محمد حسین شریف زاده با امتیاز ۶۱۸.۷

تیمی (۱۵ تیم):

۲ - تیم ایران با امتیاز ۱۸۷۴.۳             نقره

فینال:

۲- امیر محمد نکونام با امتیاز ۲۵۰.۱      نقره

۵- امیر سیاوش ذوالفقاریان با امتیاز ۱۸۴.۵

* تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت پسران:

مقدماتی:

۴- امیرمحمد نکونام با امتیاز ۱۱۶۲.۴۹

۳۶- امیر سیاوش ذوالفقاریان با امتیاز ۱۱۴۱.۳۷

فینال:

۱- امیر محمد نکونام با امتیاز ۴۵۵.۵      طلا 

* تفنگ ۵۰ متر درازکش پسران:

۱۹- امیر محمد نکونام با امتیاز ۶۱۴.۵

۴۵- امیرسیاوش ذوالفقاریان با امتیاز ۶۰۳.۵

* تفنگ ۱۰ متر دختران:

مقدماتی:

۴ - آرمینا صادقیان با امتیاز ۶۲۷.۱

۱۶ فاطمه کرم زاده با امتیاز ۶۲۴.۳

فینال:

۴- آرمینا صادقیان با امتیاز ۲۰۵.۹

* تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت دختران:

مقدماتی:

۶- فاطمه کرم زاده با امتیاز ۱۱۵۶.۴۴

۱۳- آرمینا صادقیان با امتیاز ۱۱۵۱.۴۱

فینال:

۵- فاطمه کرم زاده با امتیاز ۴۲۰.۱

* تفنگ ۵۰ متر درازکش دختران:

۲۷- آرمینا صادقیان با امتیاز ۶۱۲.۸

۵۰- فاطمه کرم زاده با امتیاز ۶۰۳.۵

* میکس تیم تفنگ ۱۰ متر جوانان (۴۲ تیم):

مقدماتی:

۱- تیم ۱ ایران: آرمینا صادقیان و امیر محمد نکونام با امتیاز ۸۳۶.۲

۱۰- تیم ۲ ایران: فاطمه کرم زاده و امیر سیاوش ذوالفقاریان با امتیاز ۸۳۰.۹

فینال:

۲- تیم ۱ ایران: آرمینا صادقیان و امیر محمد نکونام با امتیاز ۴۹۷.۷          نقره

* تپانچه بادی ۱۰ متر پسران:

۳۶- عرفان صلواتی با امتیاز ۵۶۳.۱۴

* تپانچه ۵۰ متر پسران:

۲۲- عرفان صلواتی با امتیاز ۵۳۱.۵

* تپانچه بادی ۱۰ متر دختران:

مقدماتی:

۷- هانیه رستمیان با امتیاز ۵۷۰.۱۱

فینال:

۸ - هانیه رستمیان با امتیاز ۱۱۳.۳

* تپانچه ۲۵ متر دختران:

مقدماتی:

۷- هانیه رستمیان با امتیاز ۵۷۴.۱۳

فینال:

۴ - هانیه رستمیان با امتیاز ۱۱۹

* میکس تیم تپانچه بادی جوانان (۳۴ تیم):

۲۲- تیم ایران: هانیه رستمیان و عرفان صلواتی با امتیاز ۷۴۸.۱۹

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها