date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۳۸:۰۰ ق.ظ

تاکید نماینده مقام معظم رهبری بر حل مشکل زلزله‌زدگان

تاکید نماینده مقام معظم رهبری بر حل مشکل زلزله‌زدگان
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: سیاست|مجلس

نماینده مقام معظم رهبری در هلال‌احمر بر ضرورت حل مشکل زلزله‌زدگان تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین معزی در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده به خبرنگار اعزامی ایسنا به کرمانشاه گفت: امروز از برخی مناطق بازدید کرده و از برخی مناطق دیگر بازدید خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تاکید زیادی بر ضرورت حل مشکلات زلزله‌زدگان وجود دارد، تصریح کرد: مسوولان باید به مشکلات زلزله‌زدگان توجه کنند و مشکلاتشان حل و فصل شود.

نماینده ویژه مقام معظم رهبری در هلال‌احمر درباره انتقاداتی که از توزیع چادر و اقلام امدادی میان زلزله‌زدگان وجود داشته گفت: در زمینه توزیع، مشکلاتی وجود دارد که باید مرتفع شود البته بسیاری از مشکلات نیز حل و فصل شده است.

وی در این بازدید با شماری از زلزله‌زدگان گفت‌وگو کرده و مستقیما در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

نماینده ویژه مقام معظم رهبری در هلال‌احمر با اشاره به اینکه مشکلات فراوانی در مناطق زلزله زده وجود دارد، اظهار کرد: در این مناطق چادرها و پتوهایی توزیع شده ولی نیاز مردم این مناطق بیش از تعداد توزیع شده است.

وی ادامه داد: مسئله مهم در مناطق زلزله زده تامین امنیت مناطق است تا بتوانیم کمک‌های اولیه را به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

معزی در پایان گفت: مسئولان در تلاش هستند و کمک‌هایی رسیده و امیدواریم که کمک‌های اولیه مانند تامین چادر، پتو و غذا بیشتر شود.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها