date_range شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

لیگ جهانی کاراته وان 2018- برلین حذف 6 کاراته‌کای ایران از تاتامی برلین/ مهدی‌زاده در انتظار برنز

لیگ جهانی کاراته وان 2018- برلین حذف 6 کاراته‌کای ایران از تاتامی برلین/ مهدی‌زاده در انتظار برنز
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|کاراته

در پایان نخستین روز رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان برلین (مرحله ششم)، 6 کاراته‌کای ایران از دور رقابت‌ها کنار رفتند و تنها امیرمهدی‌زاده برای کسب مدال برنز به روی تاتامی خواهد رفت.

به گزارش ایسنا، اولین روز مسابقات ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۸ از صبح روز جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ با حضور 763 کاراته‌کا از 72 کشور به میزبانی شهر برلین در کشور آلمان برگزارشد که در پایان از بین 7 نماینده ایران تنها امیر مهدی‌زاده توانست به مبارزه رده‌بندی صعود کند و سایر کاراته‌کاهای ایران با قبول شکست مقابل حریفانشان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

نتایج بدست آمده در روز اول این مسابقات به شرح زیر است:

وزن ۶۰- کیلوگرم
۱) امیر مهدی‌زاده ابتدا ساموئل مارکزه از ایتالیا را 2 بر صفر شکست داد. سپس جوانی مارتینز از ونزوئلا را 2 بر صفر مغلوب کرد. او در دیدار سوم دانیلو گروسو از ایتالیا را پس از تساوی صفر - صفر با رای داوران در هانتی برد و در نیمه نهایی 4 بر 3 نتیجه را به یوگو کوزاکی ژاپنی واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. مهدی‌زاده برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به مصاف دارخان اسدیلوف از قزاقستان می‌رود.


۲) مجید حسن‌نیا دیگر کاراته کا این وزن ابتدا آندرس کیز از مجارستان را یک بر صفر برد و در ادامه با همین نتیجه آرای صمدان از ترکیه دارنده برنز امیدهای جهان، طلای امیدهای اروپا، 2 طلا و یک نقره کاراته وان های 2018 را شکست داد. سومین دیدار حسن نیا با گونزالو از شیلی بود که موفق شد 6 بر 5 بر این کاراته کا غلبه کند. او در دور چهارم یک بر صفر مغلوب فردوسی فضل غلی اف از آذربایجان شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

وزن ۶۷- کیلوگرم
۱) سعید احمدی ابتدا با نتیجه 3 بر صفر رافیض حسنوف از آذربایجان را شکست داد و در ادامه با نتیجه 8 بر 5 مغلوب ماریو هودزیچ از مونته‌نگرو شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

۲) در همین وزن هامون درفشی‌پور در مبارزه اول فرانچسکو د اونفریو از ایتالیا را پس از تساوی 2 بر 2 در هانتی برد اما در مبارزه دوم مقابل استفان استیماچ از کرواسی 2 بر صفر شکست خورد و از ادامه رقابت‌ها بازماند.

وزن ۷۵- کیلوگرم
۱) بهمن عسگری در اولین دیدار پس از یک دور استراحت، 4 بر 3 نتیجه را به ماتیوس لیسکووسکی از اسلواکی واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

وزن ۵۵- کیلوگرم بانوان
۱) طراوت خاکسار 5 بر 4 امیلی توی از فرانسه دارنده طلا و نقره جهان را شکست داد و در مبارزه دوم مقابل کارلا بورکیت از انگلیس 3 بر یک مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

کاتای انفرادی بانوان
۱) نگین باقری در اولین دیدار 3 بر 2 نتیجه را به گریس لائو موسونگ از هنگ کنگ واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها