date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۲:۰۰ ب.ظ

رقابت‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا نعیم‌آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند

رقابت‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا نعیم‌آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتسال

سرمربی تیم ملی گلبال ایران گفت: تیم‌های چین و ژاپن، دو سال در اردو حضور داشتند و از رقابت‌های جهانی سوئد، به جاکارتا آمده‌اند اما تیم ما تنها سه ماه در اردو بود و دیداری تدارکاتی را در این اردو برگزار نکرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، لیلا نعیم آبادی پس از پیروزی تیم ملی گلبال بانوان گفت: تیم تایلند از سال 2017 تا کنون پیشرفت زیادی داشته است اما ملی پوشان ما توانستند این تیم را مهار کنند و در جایگاه سوم آسیا قرار بگیرند.

او اضافه کرد: کسب این مقام راه را برای آینده گلبال بانوان باز کرد تا توجه بیشتری به تیم ما شود و بتوانیم در دوره های بعدی در رده های بالاتری قرار بگیریم. تیم های چین و ژاپن، دو سال در اردو حضور داشتند و از رقابت های جهانی سوئد، به جاکارتا آمده اند اما تیم ما تنها سه ماه در اردو بود و دیداری تدارکاتی را در این اردو برگزار نکرد. با این وجود توانستیم جایگاه سوم آسیا را به دست آوریم.

نعیم آبادی در مورد رفتار سرمربی تایلند در ثانیه های پایانی بازی گفت: سرمربی تایلند سعی می کرد با ایجاد وقفه در بازی، جریان دفاع ما را متوقف کند و بازی روانی را به نمایش بگذارد تا بازیکنان ما از نظر روحی آشفته شده و نتوانند از پیروزی خود دفاع کنند اما با آرامشی که به تیم داده بودند، رفتار این مربی شایسته نبود و در نهایت این ما بودیم که توانستیم از سد تایلند عبور کنیم.

سرمربی تیم گلبال بانوان در نهایت افزود: زمانی که تیم عقب بود، با ایجاد تغییرات تاکتیکی توانستیم نتیجه را به نفع خودمان تغییر بدهیم.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها