date_range شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۱۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین صعود پشتام به فینال و محبی به رده‌بندی تورنمنت کشتی اوکراین/ حذف شهبازی و ارشک محبی

رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین صعود پشتام به فینال و محبی به رده‌بندی تورنمنت کشتی اوکراین/ حذف شهبازی و ارشک محبی
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|کشتی

پژمان پشتام به دیدار فینال وزن 77 کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین راه یافت.

به گزارش ایسنا، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از ساعت ۱۱:۳۰ امروز (به وقت ایران) در شهر کی یف اوکراین  در حال برگزاری است که در پایان رقابت های مقدماتی پژمان پشتام در وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی به دیدار فینال راه یافت و محمد متقی نیا و یداله محبی در اوزان ۷۹ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد راهی دیدار رده بندی شدند.
نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن ۷۹ کیلوگرم امید حسن تبار در دور اول به آرون کانوا از ایتالیا را با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست داد اما در دور دوم مقابل الکس درینگر از آمریکا با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار را برای کسب مدال برنز بدست آورد. محمد متقی نیا نیز پس از استراحت در دور نخست در دور بعد مقابل دمیتری تکاچنکو از اوکراین با نتیجه ۱۰ بر ۲ از پیش رو برداشت وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حورهی خاسای از اوکراین با نتیجه ۷ بر ۴ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. متقی نیا در این مرحله مقابل جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز المپیک و جهان از آذربایجان با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم حسین شهبازی در دور اول مقابل ارشک محبی با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و ارشک محبی نیز در دور بعد مقابل ایراکلی متسیتوری از گرجستان با نتیجه ۸ بر ۵ مغلوب شد، با این نتیجه شهبازی از دور رقابت ها کنار رفت و محبی نیز با توجه به شکست حریف گرجستانی مقابل شریف شریف اف قهرمان جهان و المپیک از آذربایجان، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم یداله محبی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر دنیس ماتیکو از اوکراین را از پیش رو برداشت وی در دور بعد نیز مقابل داوم برادلی از آمریکا با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محبی در این مرحله در مصاف با الکساندر خوتسیانیوسکی دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

کشتی فرنگی:

در وزن ۷۷ کیلوگرم پژمان پشتام در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۲ ویتالی کوچرنکو از اوکراین را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل نورجان ندیراف از قزاقستان با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسید و در دور سوم نیز با نتیجه ۴ بر ۲ حسن علی اف از آذربایجان دارنده مدال های طلا و برنز جهان (در اوزان ۶۰ و ۷۱ کیلوگرم) را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. پشتام در این مرحله مقابل کارپت چالیان قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز اروپا از ارمنستان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها