date_range یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۶:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

هکتور کوپر: اگر مرا نخواهید یک لحظه هم نمی‌مانم

هکتور کوپر: اگر مرا نخواهید یک لحظه هم نمی‌مانم
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال مصر تاکید کرد که ماندن او در این تیم تنها بستگی به دوست داشتن مردم این کشور دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از العاجل، تیم‌ ‌ملی فوتبال  مصر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نمایشی ناامید کننده از خود نشان داده است.

مصر در دیدار نخست خود برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال اروگوئه با یک گل تن به شکست داد و در دیدار دوم برابر روسیه هم با نتیجه‌ سه بر یک بازی را واگذار کرد تا با وجود در اختیار داشتن بازیکن بزرگی همچون محمد صلاح هیچ شانسی برای صعود به دور بعد نداشته باشد.

هکتور کوپر، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال مصر با انتقادهای زیادی مواجه شده است. او قبل از دیدار برابر عربستان، گفت‌: اگر احساس کنم که مردم مصر من را دوست ندارند یک لحظه هم نخواهم ماند. این عادت من است. اصلا دوست ندارم که در جایی که من را دوست ندارند باقی بمانم.

او ادامه‌ داد: من این را قبول ندارم که بعضی از بازیکنان مصر کم کاری کردند و من را در جام جهانی خوار کردند. همه بازیکنان برای موفقیت تیم از جان مایه گذاشتند. این یک واقعیت است که نتوانستیم انتظارات را بر آورده کنیم و همین باعث شد تا وداعی زود هنگام با جام جهانی داشته باشیم.

تیم‌ ‌ملی فوتبال  مصر در دیدار پایانی خود برابر عربستان به میدان می‌رود. این دیدار برای هر دو تیم تشریفاتی است، چرا که هم مصر و هم عربستان در هر دو دیدار قبلی خود تن به شکست داده اند و بدون امتیاز هستند.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها