date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۵۸:۰۰ ق.ظ

رکورددار تفنگ بادی جوانان جهان در گفت‌وگو با ایسنا؛ آرمینا صادقیان: تمام تلاشم کسب سهمیه المپیک است

رکورددار تفنگ بادی جوانان جهان در گفت‌وگو با ایسنا؛ آرمینا صادقیان: تمام تلاشم کسب سهمیه المپیک است
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

رکورددار تفنگ بادی جوانان جهان می‌گوید که چند سال است برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کند و امیدوار است به المپیک آرژانتین راه یابد.

آرمینا صادقیان در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آمادگی خود برای مسابقات سلاح‌های بادی قهرمانی آسیا و همچنین کسب سهمیه المپیک نوجوانان، اظهار کرد: سه ، چهار سال است که برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنم  و در این مدت رکوردهای خوبی نیز داشته‌ام. امیدوارم که اکنون سهمیه المپیک را کسب کنم و در آرژانتین حاضر شوم.

او در پاسخ به این سوال که چقدر شانس کسب مدال طلا را دارد، گفت‌: نمی‌دانم من در مقدماتی تمام تلاش خودم را می‌کنم که به فینال راه یابم و در فینال نیز امیدوارم که بتوانم به خوش‌رنگ‌ترین مدال دست یابم.

صادقیان در ادامه‌ به رکوردشکنی خود در مسابقات فینال فینالیست‌های هند اشاره کرد و گفت‌: مسابقات هند سطح بسیار بالایی داشت. همه قهرمانان حضور داشتند و من هم توانستم در این مسابقات رکورد جوانان جهان را جا به جا کنم، اما متاسفانه در فینال به مدال دست نیافتم. فینال است و اتفاقات آن و نمی‌شود هیچ چیز را در فینال پیش‌بینی کرد. مرحله فینال شرایط خاص خود را دارد. تیرانداز در آن مرحله زمان و تیر کمتری در اختیار دارد و فرصت برای جبران پیش نمی‌آید.

رکورددار تفنگ بادی جوانان جهان در مورد شرایط اردوهای تیم‌ ‌ملی تیراندازی نیز گفت‌: ما نزدیک به یک ماه است که در اردو به سر می‌بریم. تمریناتمان خوب بوده و آمادگی خوبی داریم. من هم امیدوارم که برای مسابقات ژاپن بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به‌ گزارش ‌ایسنا، مسابقات سلاح‌های بادی قهرمانی آسیا از ۱۷ آذر ماه به میزبانی ژاپن آغاز می‌شود و ایران در دو بخش تپانچه و تفنگ ۲۴ نماینده دارد. این مسابقات حکم کسب سهمیه المپیک نوجوانان آرژانتین را خواهد داشت و ایران ۱۰ نماینده در بخش نوجوانان دارد.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها