date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ

پیگیری تمرین تیم ملی تیراندازی در آزادی

پیگیری تمرین تیم ملی تیراندازی در آزادی
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

آخرین تمرین تیم ملی تیراندازی قبل از اعزام به رقابت‌های کاپ جهانی کره‌جنوبی امروز (سه‌شنبه) برگزار شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، آخرین روز از تمرین تیم‌ ‌ملی تیراندازی قبل از اعزام به رقابت‌های کاپ جهانی کره جنوبی امروز (سه‌شنبه) در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی در دو رشته تفنگ و تپانچه پیگیری شد. ۲۸ تیرانداز در دو رشته تفنگ و تپانچه پنجشنبه عازم رقابت‌های کره جنوبی خواهند شد. در رشته تفنگ، گوران ماکسیموویچ ، گزینه سرمربیگری تیم‌ ‌ملی تیراندازی ایران است که در این روز در کنار تمرینات حضور داشت و تمرین آنها را بررسی می‌کرد. قرار است که برای عقد قرارداد با این  سرمربی تصمیم گیری شود و اگر قرارداد بین ماکسیموویچ و فدراسیون ایران فردا (چهارشنبه) بسته شود، او هدایت تیم‌ ‌ملی تیراندازی تا بازی‌های آسیایی جاکارتا را برعهده خواهد داشت.

گزینه سرمربیگری تیم‌ ‌ملی تیراندازی ایران  در پایان تمرین رشته تفنگ با تیراندازان به گفت‌وگو پرداخت  و نکاتی را به آنها گوش زد کرد.

الهه احمدی یکی از تیراندازان  تیم‌ ‌ملی امروز در کنار تیم تمرینات خود را پیگیری نکرد و به صورت مجزا تمرین می‌کرد که ماکسیموویچ در این مورد، گفت‌: او به دلیل این که بعد از ظهر نمی‌تواند تمرینات خود را به دلیل کار شخصی ادامه‌ دهد به صورت مجزا در حال‌ تمرین در رشته خفیف است.

رقابت‌های کاپ جهانی کره جنوبی از ۳۱ فروردین ماه تا دهم اردیبهشت ماه انجام می‌شود که ایران در این رقابت‌ها ۲۸ نماینده خواهد داشت.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها