date_range یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۰۸:۰۰ ب.ظ

با اشاره به حوادث بازی چای ناطق و شاهین انزلی حسن‌زاده: کمیته انضباطی گیلان رای قاطع دهد

با اشاره به حوادث بازی چای ناطق و شاهین انزلی حسن‌زاده: کمیته انضباطی گیلان رای قاطع دهد
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: از مسولان کمیته انضباطی هیئت فوتبال گیلان می‌خواهیم رای قاطع درباره حوادث بازی چای ناطق و شاهین انزلی صادر کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده درباره اتفاقات رخ داده در جریان دیدار چای ناطق و شاهین انزلی در لیگ برتر گیلان عنوان کرد: از بابت حادثه‌ای که در یکی از مسابقات داخلی استان گیلان رخ داد و تیم داوری عزیز ما مورد ضرب و شتم برخی افراد قرار گرفتند بسیار متاسف و متاثر هستیم. این حادثه باعث ناراحتی کلیه جامعه فوتبال و به ویژه خانواده داوران محترم و شایسته کشور شد. اگرچه این مسابقه، آخرین دیدار از لیگ گیلان بود اما تنبیهات احتمالی در نخستین بازی‌های فصل جدید اعمال خواهد شد .

او ادامه داد: اگرچه این رویداد تلخ در سطح مسابقات داخلی استان رخ داد اما از مسوولان کمیته انضباطی هیات فوتبال گیلان می‌خواهیم رای قاطع را در این زمینه در اسرع وقت صادر کنند. امیدوارم چنین اتفاقات تلخی در آینده در فوتبال کشور رخ ندهد .

حسن‌زاده تصریح کرد: حاج ملک جزو داوران برجسته فوتبال ماست که به طور حتم آینده درخشانی دارد. ما باید قدردان چنین داورانی باشیم و اجازه بدهید این عزیزان در بستر آرامش به مسیر پیشرفت خود ادامه دهند.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها