date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۳۹:۰۰ ب.ظ

استاندار البرز: سیاه‌نمایی و دامن زدن به مشکلات نتیجه‌ای ندارد

استاندار البرز: سیاه‌نمایی و دامن زدن به مشکلات نتیجه‌ای ندارد
منبع خبر: ایسنا

استاندار البرز گفت: مدیران استان باید با دید فرابخشی برای افزایش مقاومت در برابر شرایط اقتصادی تحمیلی خارجی برنامه‌ریزی کنند.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی پنجشنبه(24 خرداد) در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در یکی از واحدهای تولید کننده قطعات خودرو برگزار شد، گفت: در این واحد توسعه و تحقیق با نظم و انضباط تلفیق شده و یک واحد بزرگ همراه با آینده‌ای امیدوارکننده را رقم زده است.

وی با بیان این‌که حضور اساتید و متخصصان کارشناس در کنار تولیدکنندگان اقدامی موثر و راهگشا است؛ ادامه داد: انرژی و دیدگاه مثبت مدیریت این واحد باید در بخش خصوصی و بویژه اتاق بازرگانی استان تسری پیدا کند.

نجفی گفت: یاس، سیاه‌نمایی و دامن زدن به موانع و مشکلات، هیچ نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

وی افزود: وضعیت اتاق بازرگانی استان باید مورد بازنگری قرار گرفته و با چند برابر توان فعلی نسبت به فعال کردن بخش‌های مختلف آن اقدام شود.

استاندار البرز با اشاره به این‌که مدیران باید با دید فرابخشی برای افزایش مقاومت در برابر شرایط تحمیلی خارجی برنامه‌ریزی کنند اضافه کرد: استکبار با تمام توان و برگرفته از روحیه‌ای پلید و استعمارگر خود در صدد ایجاد اختلال در روند اداره جمهوری اسلامی است.

وی گفت: باید برای ادامه مسیر توسعه همه جانبه، برنامه‌محور اقدام کنیم تا برای موانع احتمالی راهکاری از پیش تعیین شده داشته باشیم.

نجفی افزود: ضرورت دارد با همراهی تمامی دستگاه‌ها فشار به تولیدکنندگان کم شود.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای سلامت و فعال می‌توانند بیمه و مالیات پرداخت کنند بنابراین دستگاه‌های مربوطه باید در این راه با نگاه مثبت و مساعدت ویژه وارد عمل شوند.

استاندار البرز با بیان این‌که طرح توسعه این واحد با حمایت ویژه پیگیری می‌شود، گفت: در شرایط فعلی باید به شکل ویژه درصدد اعمال اقدامات مدبرانه و عاقلانه برای رونق تولید و ایجاد اشتغال باشیم.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها