date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۵۰:۰۰ ب.ظ

ارسال کمک‌های آستان حضرت معصومه (س) برای زلزله‌زدگان

ارسال کمک‌های آستان حضرت معصومه (س) برای زلزله‌زدگان
منبع خبر: ایسنا

معاون اجرایی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) از اعزام خادمان این آستان مقدس به همراه 500 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدجواد جهانگیرزاده با اشاره به اینکه ضرورت کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده غرب کشور برای همگان آشکار است، اظهار کرد: آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) نیز با توجه به اهمیت حمایت از نیازمندان و کمک‌رسانی به مردم مومن مناطق غربی کشور گام‌هایی را در این راستا برداشته است.

وی اضافه کرد: جمعی از خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها به همراه لوازم و مواد مورد نیاز آشپزی به مناطق غربی کشور اعزام می‌شوند تا به تهیه و توزیع غذای تبرکی این آستان مقدس ویژه زلزله‌زدگان اقدام کنند.

معاون اجرایی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) خاطرنشان کرد: آستان مقدس ۵۰۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی از جمله البسه، پتو و فرش را نیز در نظر گرفته است که آنها را نیز به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کند.

جمع‌آوری کمک‌های مردمی ویژه مناطق زلزله‌زده در دفاتر هدایا و نذورات

آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) از هفت صبح الی ۱۹ شب در دفاتر هدایا و نذورات کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای مردم زلزله‌زده را دریافت می‌کند، این اقدام از صبح امروز آغاز شده و تاکنون به صورت ویژه مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

حساب قرض‌الحسنه جاری به شماره ۱۱/۴۲۸۰۱، به شماره شبا ۴۴۰۷۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۸۰ IR و شماره کارت ۵۰۵۸۰۱۷۰۱۰۸۰۱۰۸۰ نزد مؤسسه اعتباری کوثر، سپرده قرض‌الحسنه به شماره ۱۶۸۶۳۰۰۷۴۹۳۰۳، شماره شبا ۸۲۰۱۵۰۰۰۰۰۰۱۶۸۶۳۰۰۷۴۹۹۳۰۳ IR و شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۴۱۴۸۲۱۶۳ نزد بانک سپه برای دریافت کمک‌های نقدی ویژه مردم مناطق زلزله‌زده در نظر گرفته شده است.

همچنین در شعبه صفاییه بانک انصار نیز شماره حساب ۳۵۲۰۸۲۶۷۷۹۹۹۹۹۹۱ و شماره شبا ۶۰۰۶۳۰۳۵۲۰۸۲۶۷۷۹۹۹۹۹۹۰۰۱ IR و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۷۶۲۲۶۶۵۰ به کمک‌های مالی مردم برای مناطق زلزله‌زده اختصاص یافته است.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها