date_range دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۳:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رنار بعد از جام جهانی سرمربی الجزایر می‌شود

رنار بعد از جام جهانی سرمربی الجزایر می‌شود
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش بعد از جام جهانی 2018 روسیه از این تیم جدا و هدایت الجزایر را برعهده می‌گیرد تا جایگزین رباح ماجر شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از DPA ، هرو رنار، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش با وجود این که تیم او در هر دو دیدار برابر تیم‌های ملی پرتغال و ایران بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما در هر دو دیدار تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به نظر می‌رسد که این مربی سرشناس فرانسوی با سران فوتبال مراکش برای فسخ قراردادش به توافق نهایی رسیده است و بعد از جام جهانی از این تیم جدا می‌شود.

از الجزایر به عنوان مقصد بعدی رنار سخن به میان می‌آید.

رییس فدراسیون فوتبال الجزایر روز گذشته (یکشنبه) اعلام کرد که آن‌ها به دنبال جذب یک مربی با تجربه فرانسوی هستند و همین باعث شده تا گمانه زنی‌های زیادی درباره بازگشت رنار به این تیم به گوش برسد.

خبرگزاری DPA آلمان هم اعلام کرد که رنار با فدراسیون فوتبال الجزایر به توافق نهایی رسیده است و بعد از جام جهانی هدایت این تیم را برعهده می‌گیرد.

این مربی فرانسوی پیش از این در فصل ۲۰۱۱- ۲۰۱۰ هدایت الجزایر را برعهده گرفت و رابطه خوبی با سران فدراسیون فوتبال این کشور دارد. او مربی بسیار موفقی در قاره آفریقا است و توانست با دو تیم‌ ‌ زامبیا و ساحل عاج، قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا را به دست آورد و بعد از ۲۰ سال هم مراکش را به جام جهانی برساند.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها