date_range یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۵:۴۷ ب.ظ

تا چند ماه آینده نان گران نمی‌شود

تا چند ماه آینده نان گران نمی‌شود
منبع خبر: ایسنا

در حالی که پیش از این از سوی مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اخباری مبنی بر گران‌شدن قطعی قیمت نان مطرح شده بود، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از عدم تغییر قیمت‌ها ظرف چند ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسعود موحدی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره‌ی احتمال افزایش قیمت نان با بیان این‌که فعلا هیچ تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است، گفت: نه تنها تصمیمی درباره افزایش قیمت نان گرفته نشده، بلکه هیچ مذاکره‌ای هم در این زمینه انجام نشده است.

وی ادامه داد: ما باید به موضوع قیمت نان از جوانب مختلف نگاه کنیم. به‌طور مثال گندم علاوه بر این‌که با قیمت مناسب از کشاورزان خریده شود از سوی دیگر نباید به معیشت مردم نیز آسیب برساند.

موحدی با بیان این‌که اگر ما ملاک را عدم افزایش قیمت نان قرار دهیم گندم‌کاران ضرر کرده و انگیزه‌ی کافی برای تولید را از دست می‌دهند، تصریح کرد: از سوی دیگر باید معیشت مردم و ثبات آن را نیز در نظر بگیریم.

به گفته قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت هم‌چنین در مورد موضوع گندم و نان مواردی نظیر فرآورده‌های آن، مدیریت واردات و خروج به شکل قاچاق گندم و غیره را نیز باید در برنامه‌های خود مدنظر قرار دهیم.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  hamid

  عزیزم گرون شده خبر نداری!

  سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  hamed

  چرا؟! نکنه از قلم افتاده؟ گرونش بکنن بابا، این طوری که خیلی بده!...

  سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵:۰۰ ب.ظ
 • user avatar
  فارس

  اون رو هم گران کنید تعارف دارید؟!

  چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳:۰۰ ق.ظ