date_range دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سرمربی الکویت: ذوب‌آهن بازیکنان بومی و خارجی باکیفیتی دارد

سرمربی الکویت: ذوب‌آهن بازیکنان بومی و خارجی باکیفیتی دارد
منبع خبر: ایسنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال الکویت: می‌دانیم تیم فوتبال ذوب‌آهن دارای بازیکنان بومی و خارجی باکیفیتی است و ما فصل جدیدی از تاریخ تیم خودمان را در پیش‌رو داریم.

به گزارش ایسنا، محمد عبدالله، سرمربی تیم فوتبال الکویت عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی بسیار سختی را در پیش رو داریم. می‌دانیم تیم فوتبال ذوب آهن دارای بازیکنان بومی و خارجی با کیفیتی است. ما فصل جدیدی از تاریخ تیم خودمان را در پیش رو داریم. بازی نخست ما در لیگ قهرمانان آسیا است. احترام زیادی برای حریف‌مان قائل هستیم و با تمام تلاش‌مان برای بازی فردا آماده می‌شویم.

او در مورد بازیکن مصدومش تیمش، مشاری غنام هم بیان کرد: خدا را شکر همه تیم برای بازی فردا آماده هستند و همه بازیکنان را در اختیار داریم.

سرمربی الکویت اضافه کرد: متاسفانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه نکرده‌ ایم ولی در کاپ آسیا در ۶ دوره اخیر دو بار موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شدیم. در سه سال اخیر فوتبال کویت از جانب فیفا محروم بود. مسائلی که خارج از محدوده کارهای ما بوده است اما امیدواریم این حضور ما با پیروزی همراه باشد.

ادامه دارد…

نمایش موجودیت‌ها