date_range پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۳۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سازمان ملل در کنفرانس سازش بحرین شرکت می‌کند

سازمان ملل در کنفرانس سازش بحرین شرکت می‌کند
منبع خبر: رجانیوز

سازمان ملل متحد اعلام کرد، دستیار هماهنگ‌کننده سازمان ملل در امور خاورمیانه را برای مشارکت در «کنفرانس اقتصادی بحرین»، که نخستین گام در آغازبخش اقتصادی طرح صلح ادعایی موسوم به «معامله قرن» است را اعزام خواهد کرد.

سازمان ملل متحد اعلام کرد، دستیار هماهنگ‌کننده سازمان ملل در امور خاورمیانه را برای مشارکت در «کنفرانس اقتصادی بحرین»، که نخستین گام در آغاز بخش اقتصادی طرح صلح ادعایی موسوم به «معامله قرن» است را اعزام خواهد کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، «فرحان حق» سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد، «جیمز مک‌گورک» دستیار هماهنگ‌کننده سازمان ملل در روند صلح در خاورمیانه برای نشست در کنفرانسی، که قرار است در روزهای 25 و 26 ژوئیه آینده برگزار شود، به بحرین خواهد رفت.
 
«جرد کوشنر» داماد و مشاور ارشد «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا طرح موسوم به «معامله قرن» را برای ایجاد صلح میان رژیم صهیونیستی و فلسطینیان تدوین کرده است؛ این طرح، که کاملا یک‌سویه و به نفع اسرائیل است با مخالفت قاطع فلسطینیان همراه شده است.
 
تاخیر احتمالی کنفرانس بحرین در سایه تحریم گسترده آن از سوی کشورهای عربی و اروپایی
 
این در حالی است که پیشتر سازمان ملل متحد در اواخر ماه می اعلام کرده بود که «قصد ندارد» نماینده‌ای به «کنفرانس بحرین» اعزام کند.
نمایش موجودیت‌ها