date_range دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۴۷:۰۰ ب.ظ

خاتمی: اقتدار ایران سرنوشت برجام را تعیین می‌کند/حضور جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

خاتمی: اقتدار ایران سرنوشت برجام را تعیین می‌کند/حضور جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند
منبع خبر: ساعت ۲۴
دسته خبری: سیاست|دولت

ساعت 24-خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه حضور مقتدرانه جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در برجام زده و سرنوشت برجام را تعیین می‌کند.

سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در جمع دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع)، دانشجویان را امیدهای آینده اقتدار نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: با حضور مقتدرانه جوانان توطئه‌های دشمنان خنثی خواهد شد.

امام جمعه موقت تهران  توحید و معاد را عناصر ثابت همه ادیان الهی عنوان و تصریح کرد: هدف پیامبران هم گسترش این دو عنصر در جامعه خود بوده است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن در خصوص معاد خاطرنشان کرد: در قرآن دو هزار آیه در خصوص معاد آمده است و همچنین خداوند متعال در قرآن کریم هفتاد نام برای معاد آورده است که برخی از این نام ها کوتاه و برخی به صورت جمله است.

امام جمعه موقت تهران در پاسخ به سوالاتی در مورد خروج آمریکا از برجام و موضع جهان اسلام در خصوص انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت:  اقتدار جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در برجام زده و سرنوشت برجام را تعیین می کند و ذره ای از این اقتدار کم نخواهد شد.

گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و حجت الاسلام  صالحی نسب رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو نیز در دانشگاه افسری امام علی(ع)  حضور داشتند.

ایلنا

نمایش موجودیت‌ها