date_range یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۲:۰۰ ب.ظ

کواکبیان: معتقدم بعد از تعطیلات مجلس، دولت باید تغییراتی در کابینه انجام دهد

کواکبیان: معتقدم بعد از تعطیلات مجلس، دولت باید تغییراتی در کابینه انجام دهد
منبع خبر: ساعت ۲۴
دسته خبری: سیاست|مجلس

ساعت 24- نماینده مردم تهران در مورد تغییر در کابینه دولت اظهار کرد: اعتقاد من این است که دولت، باید بعد از تعطیلات مجلس شورای اسلامی اتفاقات و تغییراتی را در کابینه به دست خود انجام دهد. بالاخره مردم از ما توقع دارند. حداقل نتیجه این تغییرات این است که برای مردم امید ابجاد می‌شود.

مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران درحاشیه ختم ممد بسته نگار (داماد آیت‌الله طالقانی) در جمع خبرنگاران اظهار کرد:تا به اینجا احساس نمی‌کنم که دولت بخواهد در کابینه تغییری ایجاد کند.اگر ببینیم که دولت تغییری را ایجاد نکرده است احتمالا باید دست به کار شویم.

کواکبیان در ادامه گفت: یکی از نکاتی که رهبری امروز بیان کردند علاج واقعه قبل از وقوع است. در مورد بسیاری از تخلفات فعلی هم از قبل می‌توانستیم فکر و برنامه‌ریزی کنیم تا به اینجا ختم نشود.3-4 ماه قبل در مورد خودروهای وارداتی مطلب تندی خواندم و گفتم که بی‌خود کرده‌اند که اجازه داده‌اند این اقدام صورت گیرد اما آن زمان کسی متوجه حرف من نبود. حال 4000-5000 خودرو بدون هیچ ثبت و تشکیلاتی وارد کرده‌اند، آن وقت آن بدبخت و بیچاره‌ای که قول دادیم خودرو بدهیم، چند ماه است که پول را گرفته‌ایم اما خودرو نداده‌ایم. به اعتقاد من این بی‌عدالتی است.
وی در خاتمه اظهار کرد: تغییر در کابینه بیشتر متوجه تیم اقتصادی است.البته جوانگرایی‌هایی نیز باید انجام دهیم و متوسط سن دولت مردان را پایین بیاوریم.مسئولین امروز کمی خسته هستند امیدواریم نیروی جوان تشکیل اتاق فکر بدهد و ما شاهد نشاط و شادابی بیشتری در کابینه باشیم.

ایسنا

نمایش موجودیت‌ها