date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۱۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ابراز همدردی رئیس‌جمهوری ایرلند با آسیب‌دیدگان زلزله ایران

ابراز همدردی رئیس‌جمهوری ایرلند با آسیب‌دیدگان زلزله ایران
منبع خبر: ساعت ۲۴
دسته خبری: سیاست|محیط زیست

ساعت 24- 'مایکل هیگینز' رئیس‌جمهوری ایرلند روز سه‌شنبه در پیامی، ضمن ابراز تاسف از وقوع زلزله اخیر در غرب ایران با آسیب‌دیدگان این حادثه دلخراش ابراز همدردی کرد.

رئیس جمهوری ایرلند در پیامی که در اختیار سفارت ایران در دوبلین قرار گرفت نوشت: به نمایندگی از مردم ایرلند، عمیق ترین همدردی خود را به مردم مناطق مرزی ایران و عراق به ویژه کسانی که عزیزانشان را از دست داده و مصدومین زلزله اخیر ابراز می دارم.

وی افزود: امیدوارم که آنها حمایت های لازم را از سوی موسسات و جامعه جهانی دریافت کنند.
به گزارش ایرنا از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 ریشتر در ساعت 21 و 48 دقیقه و16 ثانیه شامگاه یکشنبه 21 آبان ماه، استان های غربی کشورمان را لرزاند که تا این لحظه 530 کشته و بیش از هفت هزار مصدوم داشته است.
مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و عمق 11 کیلومتری زمین بوده است.
این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، 25 کیلومتری تازه آباد، 37 کیلومتری باینگان، 112 کیلومتری سنندج و 122 کیلومتری کرمانشاه روی داده است.
به گزارش گروه اخبار جهان ساعت 24 ، بسیاری از شخصیت های سیاسی، نهادهای دولتی و غیر دولتی بین المللی، با آسیب دیدگان این حادثه دلخراش ابراز همدردی کرده اند.

ایرنا

نمایش موجودیت‌ها