date_range دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۰۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نصیرزاده: خالقی‌فر در حیطه وظایف خودش حرف بزند!

نصیرزاده: خالقی‌فر در حیطه وظایف خودش حرف بزند!
منبع خبر: یک ورزش
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدیرعامل باشگاه گسترش‌فولاد تبریز گفت: خالقی‌فریک بازیکن معمولی است و باید برای صحبت‌هایی که انجام داده در کمیته انضباطی باشگاه حاضر و پاسخگو باشد.

هوشنگ نصیرزاده در مورد آخرین وضعیت باشگاه گسترش فولاد تبریز و اینکه در نهایت چه تصمیمی برای این باشگاه گرفته خواهد شد، اظهار داشت: فعلاً هیچ چیز مشخص نیست و فکر می‌کنم تکلیف باشگاه هفته آینده مشخص خواهد شد.

وی در مورد صحبت‌های رضا خالقی‌فر هافبک گسترش فولاد مبنی بر اینکه باشگاه در بلاتکلیفی قرار دارد و نصیرزاده جواب تلفن‌ آنها را نمی‌دهد، گفت: باشگاه بلاتکلیف نیست و این بازیکن باید از اول تیرماه در تمرینات شرکت کند. خالقی‌فر نباید به من زنگ بزند، تیم سرپرست دارد و او می‌تواند به سرپرست و مدیر تیم زنگ بزند. پس از آن ‌هم این بازیکن باید در حوزه مسئولیت خودش حرف بزند، او یک بازیکن معمولی است و باید در حیطه وظایف خودش حرف بزند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در خصوص اینکه خالقی‌فر گفته است نصیرزاده مدیرعامل گسترش فولاد است اما قرارداد سرمربی تراکتورسازی را امضا می‌کند، تصریح کرد: اصلاً به این بازیکن ربطی ندارد که در این مورد حرف می‌زند. همانطور که گفتم او باید در حوزه وظایف خودش حرف بزند والان هم باید در کمیته انضباطی باشگاه حاضر و در مورد صحبت‌های خودش جوابگو باشد.

نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا تمرینات گسترش فولاد زیر نظر فیروز کریمی آغاز خواهد شد، گفت: بله آقای کریمی در تیم حضور دارند و به کارشان ادامه می‌دهند.

 

 
نمایش موجودیت‌ها